Registration Fee:
All teams paid
Some teams paid
No fees paid

Liste der registrierten Teams

Club Team name Category Payment status
Ahlafors IF Pojkar 12 (födda 2010) All teams paid
Backatorp IF Pojkar 12 (födda 2010) All teams paid
Backatorp IF Pojkar 12 (födda 2010) All teams paid
Backatorp IF Pojkar 12 (födda 2010) All teams paid
Bergums If Flickor 12 (födda 2010) No fees paid
BK Skottfint Blå Pojkar 12 (födda 2010) No fees paid
BK Skottfint Gul Pojkar 12 (födda 2010) No fees paid
Egnahems BK Flickor 12 (födda 2010) No fees paid
FBK Karlstad Pojkar 12 (födda 2010) No fees paid
FBK Karlstad Pojkar 12 (födda 2010) No fees paid
Floda Boif Blå Flickor 11 (födda 2011) No fees paid
Floda Boif Vit Flickor 11 (födda 2011) No fees paid
Grebbestads IF Pojkar 12 (födda 2010) No fees paid
Hörnebo SK Flickor 10 (födda 2012) No fees paid
Hörnebo SK Flickor 10 (födda 2012) No fees paid
IFK Skövde Pojkar 12 (födda 2010) All teams paid
IFK Skövde Pojkar 12 (födda 2010) All teams paid
IFK Skövde Pojkar 12 (födda 2010) All teams paid
IFK Skövde Pojkar 12 (födda 2010) All teams paid
IFK Skövde FK Pojkar 10 (födda 2012) No fees paid
IFK Skövde FK Pojkar 10 (födda 2012) No fees paid
IFK Skövde FK Pojkar 10 (födda 2012) No fees paid
IFK Skövde FK Pojkar 10 (födda 2012) No fees paid
Kungsladugårds BK De Gea Pojkar 11 (födda 2011) No fees paid
Kungsladugårds BK Alisson Pojkar 11 (födda 2011) No fees paid
Kungsladugårds BK Röd Pojkar 12 (födda 2010) No fees paid
Kungsladugårds BK Vit Pojkar 12 (födda 2010) No fees paid
Landvetter IF 2003 Röd Flickor 12 (födda 2010) No fees paid
Landvetter IF 2003 Svart Flickor 12 (födda 2010) No fees paid
Landvetter IS Röd Pojkar 10 (födda 2012) No fees paid
Landvetter IS Blå Pojkar 10 (födda 2012) No fees paid
Landvetter IS Svart Pojkar 10 (födda 2012) No fees paid
Landvetter IS Grön Pojkar 10 (födda 2012) No fees paid
Landvetter IS Vit Pojkar 10 (födda 2012) No fees paid
Landvetter IS Röd Pojkar 12 (födda 2010) No fees paid
Landvetter IS Vit Pojkar 12 (födda 2010) No fees paid
Landvetter IS Grön Pojkar 12 (födda 2010) No fees paid
Landvetter IS Blå Pojkar 12 (födda 2010) No fees paid
Lerums IS Pojkar 12 (födda 2010) No fees paid
Lerums IS Pojkar 12 (födda 2010) No fees paid
Lerums IS Pojkar 12 (födda 2010) No fees paid
Mariestads BoIS FF Flickor 11 (födda 2011) No fees paid
Skepplanda BTK Pojkar 10 (födda 2012) No fees paid
Skepplanda BTK Pojkar 10 (födda 2012) No fees paid
Skövde AIK Röd Pojkar 12 (födda 2010) No fees paid
Skövde AIK Grön Pojkar 12 (födda 2010) No fees paid
Skövde AIK Vit Pojkar 12 (födda 2010) No fees paid
Stenungsunds IF Röd Pojkar 12 (födda 2010) All teams paid
Stenungsunds IF Svart Pojkar 12 (födda 2010) All teams paid
Tibro AIK Pojkar 12 (födda 2010) All teams paid
Tibro AIK Pojkar 12 (födda 2010) All teams paid
Torslanda IK Pojkar 10 (födda 2012) No fees paid
Torslanda IK Pojkar 10 (födda 2012) No fees paid
Torslanda IK Pojkar 12 (födda 2010) No fees paid
Torslanda IK Pojkar 12 (födda 2010) No fees paid
Torslanda IK Pojkar 12 (födda 2010) No fees paid
Tymer/Lerdala Flickor 11 (födda 2011) All teams paid
Tölö IF Pojkar 12 (födda 2010) No fees paid
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2012) All teams paid
Ulvåkers IF P2013 Svart Pojkar 10 (födda 2012) All teams paid
Ulvåkers IF P2013 Röd Pojkar 10 (födda 2012) All teams paid
Ulvåkers IF Röd Pojkar 12 (födda 2010) All teams paid
Ulvåkers IF Svart Pojkar 12 (födda 2010) All teams paid
Ulvåkers IF Flickor 12 (födda 2010) All teams paid
Ulvåkers IF (F2013) F9 (f 2013) Flickor 10 (födda 2012) No fees paid
Vallens IF Vit Pojkar 12 (födda 2010) All teams paid
Vallens IF Blå Pojkar 12 (födda 2010) All teams paid
Vallens IF Blå Flickor 12 (födda 2010) All teams paid
Vallens IF Vit Flickor 12 (födda 2010) All teams paid
Våmbs IF Flickor 12 (födda 2010) All teams paid
Öjersjö IF vit Flickor 12 (födda 2010) No fees paid
Öjersjö IF blå Flickor 12 (födda 2010) No fees paid