Anmälningsavgifter:
Allt betalt
Några betalade
Inga betalade

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass Betalstatus
Ahlafors IF Flickor 12 (födda 2009) Inga betalade
Bergums IF Flickor 11 (födda 2010) Inga betalade
Bergums IF Flickor 11 (födda 2010) Inga betalade
Bergums IF F09 Flickor 12 (födda 2009) Inga betalade
Falköpings KIK 1FKIK röd Flickor 11 (födda 2010) Inga betalade
Falköpings KIK 2 FKIK vit Flickor 11 (födda 2010) Inga betalade
Götene IF Vit Pojkar 12 (födda 2009) Inga betalade
Götene IF Blå Pojkar 12 (födda 2009) Inga betalade
IFK Skoghall dam Vit Flickor 12 (födda 2009) Inga betalade
IFK Skoghall dam Blå Flickor 12 (födda 2009) Inga betalade
IFK Skoghall dam Röd Flickor 12 (födda 2009) Inga betalade
Igelstorps IK Pojkar 12 (födda 2009) Allt betalt
IK Oddevold Blå Pojkar 11 (födda 2010) Inga betalade
IK Oddevold Gul Pojkar 11 (födda 2010) Inga betalade
IK Oddevold Vit Pojkar 11 (födda 2010) Inga betalade
IK Zenith Pojkar 12 (födda 2009) Inga betalade
IK Zenith Pojkar 12 (födda 2009) Inga betalade
IK Zenith Pojkar 12 (födda 2009) Inga betalade
Klevhults Sk Pojkar 12 (födda 2009) Inga betalade
Landvetter IS Svart Pojkar 12 (födda 2009) Inga betalade
Landvetter IS Vit Pojkar 12 (födda 2009) Inga betalade
Lerdala if/ tymer if Pojkar 12 (födda 2009) Inga betalade
Skara FC Blå Pojkar 11 (födda 2010) Inga betalade
Skara FC Röd Pojkar 11 (födda 2010) Inga betalade
Skara FC Vit Pojkar 11 (födda 2010) Inga betalade
Skultorps IF 7-7 Pojkar 12 (födda 2009) Inga betalade
Skultorps IF Flickor 12 (födda 2009) Inga betalade
Skövde AIK Pojkar 10 (födda 2011) Inga betalade
Skövde AIK Pojkar 10 (födda 2011) Inga betalade
Skövde AIK Pojkar 10 (födda 2011) Inga betalade
Skövde AIK Pojkar 11 (födda 2010) Inga betalade
Skövde AIK Pojkar 11 (födda 2010) Inga betalade
Skövde AIK Pojkar 11 (födda 2010) Inga betalade
Skövde AIK Pojkar 12 (födda 2009) Inga betalade
Skövde AIK Pojkar 12 (födda 2009) Inga betalade
Stångebro United Pojkar 11 (födda 2010) Inga betalade
Stångebro United Pojkar 12 (födda 2009) Inga betalade
Stångebro United Flickor 12 (födda 2009) Inga betalade
Trollhättan BoIS röd Pojkar 12 (födda 2009) Inga betalade
Trollhättan BoIS Pojkar 12 (födda 2009) Inga betalade
Tymer/Lerdala Flickor 12 (födda 2009) Inga betalade
Tölö IF Svart Pojkar 11 (födda 2010) Inga betalade
Tölö IF Grön Pojkar 11 (födda 2010) Inga betalade
Ulvåker if Pojkar 10 (födda 2011) Inga betalade
Ulvåkers IF Pojkar 12 (födda 2009) Allt betalt
Ulvåkers IF Flickor 12 (födda 2009) Allt betalt
Ulvåkers IF Flickor 12 (födda 2009) Allt betalt
Vallens IF Vit Pojkar 12 (födda 2009) Allt betalt
Vallens IF Blå Pojkar 12 (födda 2009) Allt betalt
Vallens IF Getskär Flickor 12 (födda 2009) Allt betalt
Vallens IF Anrås Flickor 12 (födda 2009) Allt betalt
Värnamo Södra FF Pojkar 12 (födda 2009) Inga betalade
Öjersjö IF Blå Pojkar 12 (födda 2009) Inga betalade
Öjersjö IF Vit Pojkar 12 (födda 2009) Inga betalade
One Partner Group Gunnar Dafgård Grolls Skövde kommun Shauto Clarion Collection Majoren Quality Hotel Prisma Ortopedservice