Anmälningsavgifter:
Allt betalt
Några betalade
Inga betalade

Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn Betalstatus
Adolfsbergs IK Pojkar 11 Adolfsbergs IK Svart Inga betalade
Adolfsbergs IK Pojkar 11 Adolfsbergs IK Vit Inga betalade
Adolfsbergs IK Pojkar 11 Adolfsbergs IK Gul Inga betalade
Ahlafors IF Pojkar 11 Ahlafors IF Inga betalade
Ahlafors IF Pojkar 12 Ahlafors IF Inga betalade
Ahlafors IF Flickor 12 Ahlafors IF Allt betalt
Backatorp IF Pojkar 10 Backatorp IF 2 2 Allt betalt
Backatorp IF Pojkar 10 Backatorp IF 1 1 Allt betalt
Backatorp IF Flickor 10 Backatorp IF svart Inga betalade
Backatorp IF Flickor 10 Backatorp IF röd Inga betalade
Bergums IF Pojkar 10 Bergums IF Blå Inga betalade
Bergums IF Pojkar 10 Bergums IF Vit Inga betalade
Bergums IF Pojkar 11 Bergums IF 1 Inga betalade
Bergums IF Pojkar 11 Bergums IF 2 Inga betalade
Bergums IF Pojkar 12 Bergums IF 1 Inga betalade
Bergums IF Pojkar 12 Bergums IF 2 Inga betalade
Bergums IF Flickor 10 Bergums IF Inga betalade
Bergums IF Flickor 11 Bergums IF 2 Inga betalade
Bergums IF Flickor 11 Bergums IF 1 Inga betalade
Bergums IF Flickor 12 Bergums IF Inga betalade
Bk trix Pojkar 11 BK trix Inga betalade
Bk trix Pojkar 12 BK trix Inga betalade
Bk trix F06/07/08 1 Flickor 12 Bk trix F06/07/08 1 Inga betalade
Ekedalens SK Pojkar 11 Ekedalens SK Allt betalt
Eskilsminne IF Pojkar 12 Eskilsminne IF Allt betalt
Fagersanna IF Pojkar 11 Fagersanna IF FagesannaIF/Tibro AIK Inga betalade
FBK Karlstad Pojkar 12 FBK Karlstad Bokar boende på skola men återkommer efter lagmöte, pratat med Henning om det här. Inga betalade
Floda BoIF Pojkar 11 Floda Boif Blå Inga betalade
Floda BoIF Pojkar 11 Floda Boif Vit Inga betalade
Floda BoIF Flickor 12 Floda BoIF Allt betalt
FlodaBoif F-08/09 Flickor 11 FlodaBoif F-08/09 1 Inga betalade
FlodaBoif F-08/09 Flickor 11 FlodaBoif F-08/09 2 Inga betalade
Götene IF Pojkar 10 Götene IF VIT Allt betalt
Götene IF Pojkar 10 Götene IF BLÅ Allt betalt
Hertzöga Bk Flickor 12 Hertzöga Bk Grön Inga betalade
Hertzöga Bk Flickor 12 Hertzöga Bk Gul Inga betalade
Hjulsbro IK Pojkar 11 Hjulsbro IK 2 Inga betalade
Hjulsbro IK Pojkar 11 Hjulsbro IK 1 Inga betalade
Hjulsbro IK Flickor 10 Hjulsbro IK Vit Inga betalade
Hjulsbro IK Flickor 10 Hjulsbro IK Blå Inga betalade
HovåsBilldal Flickor 12 HovåsBilldal Svart Inga betalade
HovåsBilldal Flickor 12 HovåsBilldal Gul Inga betalade
Hörnebo SK Flickor 10 Hörnebo SK Allt betalt
Hörnebo SK Flickor 11 Hörnebo sk Inga betalade
Hörnebo SK Flickor 12 Hörnebo SK Allt betalt
Ifk falköpings ff Pojkar 11 Ifk falköpings ff 2 Inga betalade
Ifk falköpings ff Pojkar 11 Ifk falköpings ff 1 Inga betalade
IFK Hjo Pojkar 10 IFK Hjo Inga betalade
IFK Hjo Pojkar 11 IFK Hjo Inga betalade
IFK Hjo Flickor 12 IFK Hjo Inga betalade
IFK Mariestad Pojkar 10 IFK Mariestad Blå Allt betalt
IFK Mariestad Pojkar 10 IFK Mariestad Vit Allt betalt
IFK Mariestad Pojkar 11 IFK Mariestad Blå Allt betalt
IFK Mariestad Pojkar 11 IFK Mariestad Vit Inga betalade
IFK Mariestad Pojkar 12 IFK Mariestad Vit Allt betalt
IFK Mariestad Pojkar 12 IFK Mariestad Blå Allt betalt
IFK Skövde Pojkar 10 IFK SKÖVDE vit Allt betalt
IFK Skövde Pojkar 10 IFK SKÖVDE blåvit Allt betalt
IFK Skövde Pojkar 10 IFK SKÖVDE blå Allt betalt
IFK Skövde Pojkar 12 IFK Skövde 3 Inga betalade
IFK Skövde Pojkar 12 IFK Skövde 2 Inga betalade
IFK Skövde Pojkar 12 IFK Skövde 1 Inga betalade
IFK Skövde Fotboll Pojkar 11 IFK Skövde Fotboll Vit Allt betalt
IFK Skövde Fotboll Pojkar 11 IFK Skövde Fotboll Blå Allt betalt
IFK TIDAHOLM Pojkar 10 IFK TIDAHOLM 2 Allt betalt
IFK TIDAHOLM Pojkar 10 IFK TIDAHOLM 1 Allt betalt
IFK Värnamo Pojkar 10 IFK Värnamo Vit Inga betalade
IFK Värnamo Pojkar 10 IFK Värnamo Blå Inga betalade
IFK Värnamo Flickor 10 IFK Värnamo Inga betalade
IFK Värnamo Flickor 11 IFK Värnamo Inga betalade
IFK Örby Pojkar 12 IFK Örby Allt betalt
Igelstorps IK Pojkar 10 Igelstorps IK 1 Allt betalt
Igelstorps IK Pojkar 10 Igelstorps IK 2 Allt betalt
IK Friscopojkarna Flickor 11 IK Friscopojkarna Inga betalade
IK Waria 07/08 Röd Flickor 12 IK Waria 07/08 Röd Allt betalt
IK Zenith Flickor 11 IK Zenith 2 Inga betalade
IK Zenith Flickor 11 IK Zenith 1 Inga betalade
Jula BK Flickor 11 Jula BK F0709 Inga betalade
Klevhults Sk Pojkar 12 Klevhults Sk KSK Allt betalt
Kode IF Flickor 11 Kode IF Allt betalt
Kungsladugårds BK Pojkar 11 Kungsladugårds BK Kungsladugårds BK vit Inga betalade
Kungsladugårds BK Pojkar 11 Kungsladugårds BK Kungsladugårds BK röd Inga betalade
Landvetter IF Flickor 10 Landvetter IF Röd Inga betalade
Landvetter IF Flickor 10 Landvetter IF Vit Inga betalade
Landvetter IF Flickor 11 Landvetter IF Vit Inga betalade
Landvetter IF Flickor 11 Landvetter IF Röd Inga betalade
Landvetter IS Pojkar 10 Landvetter IS Svart Allt betalt
Landvetter IS Pojkar 10 Landvetter IS Gul Allt betalt
Landvetter IS Pojkar 10 Landvetter IS Grön Allt betalt
Landvetter IS Pojkar 10 Landvetter IS Vit Allt betalt
Lerdala IF/ IF Tymer Flickor 12 Lerdala IF/ IF Tymer Lerdala/Tymer Allt betalt
Lerum IS Pojkar 12 Lerum IS 1 Inga betalade
Lerum IS Pojkar 12 Lerum IS 2 Inga betalade
Lerums IS Flickor 12 Lerums IS Inga betalade
Lidköpings FK Pojkar 11 Lidköpings FK Röd Inga betalade
Lidköpings FK Pojkar 11 Lidköpings FK Svart Inga betalade
Lidköpings FK Pojkar 11 Lidköpings FK Vit Inga betalade
Lidköpings FK Flickor 11 Lidköpings fk Röd Allt betalt
Lidköpings FK Flickor 11 Lidköpings fk Svart Allt betalt
Lindome GIF Pojkar 12 Lindome GIF 2 Allt betalt
Lindome GIF Pojkar 12 Lindome GIF 1 Allt betalt
Norra Fågelås IF Flickor 12 Norra Fågelås IF Inga betalade
Nödinge SK Pojkar 12 Nödinge SK Vit Inga betalade
Nödinge SK Pojkar 12 Nödinge SK Blå Inga betalade
Partille IF Pojkar 12 Partille IF 2 Inga betalade
Partille IF Pojkar 12 Partille IF 1 Inga betalade
Rävåsens IK Flickor 11 Rävåsens IK 2 Allt betalt
Rävåsens IK Flickor 11 Rävåsens IK 1 Allt betalt
Skara FC Pojkar 12 Skara FC Allt betalt
Skara FC Flickor 10 Skara FC Allt betalt
Skultorps IF Pojkar 10 Skultorps IF Allt betalt
Skultorps IF Pojkar 11 Skultorps IF Allt betalt
Skultorps IF Flickor 10 Skultorps IF Allt betalt
Skövde AIK Pojkar 10 Skövde AIK 2 Inga betalade
Skövde AIK Pojkar 10 Skövde AIK 1 Inga betalade
Skövde AIK Pojkar 11 Skövde AIK 2 Inga betalade
Skövde AIK Pojkar 11 Skövde AIK 1 Inga betalade
Skövde AIK Pojkar 12 Skövde AIK 2 Inga betalade
Skövde AIK Pojkar 12 Skövde AIK 1 Inga betalade
Skövde KIK Flickor 11 Skövde KIK 1 svart Inga betalade
Skövde KIK Flickor 11 Skövde KIK 2 vit Inga betalade
Spånga IS Pojkar 12 Spånga IS Vit Inga betalade
Spånga IS Pojkar 12 Spånga IS Blå Inga betalade
Stenkullen GOIK Flickor 12 Stenkullen GOIK Inga betalade
Stenungsunds IF Pojkar 12 Stenungsunds IF 1 Allt betalt
Stenungsunds IF Pojkar 12 Stenungsunds IF 2 Allt betalt
Stureby SK Flickor 11 Stureby SK F08 Inga betalade
Stureby SK Flickor 12 Stureby SK F07 lag 1 Inga betalade
Stureby SK Flickor 12 Stureby SK F07 lag 2 Inga betalade
Stångebro United Pojkar 12 Stångebro United Inga betalade
Sunnersta AIF Pojkar 12 Sunnersta AIF Grön Allt betalt
Sunnersta AIF Pojkar 12 Sunnersta AIF Svart 2 Allt betalt
TIBRO AIK Pojkar 10 TIBRO AIK Allt betalt
Tibro AIK FK/Fagersanna IF Pojkar 11 Tibro AIK FK/Fagersanna IF Inga betalade
Tidaholms GIF Pojkar 11 Tidaholms GIF Svart Allt betalt
Tidaholms GIF Pojkar 11 Tidaholms GIF Vit Allt betalt
Tidaholms GIF Pojkar 12 Tidaholms GIF Inga betalade
Tidans IF Pojkar 11 Tidans IF Allt betalt
Tymer/Lerdala Pojkar 12 Tymer/Lerdala Inga betalade
Tymer/Lerdala Flickor 10 Tymer/Lerdala Inga betalade
Tölö IF Pojkar 11 Tölö IF 1 Inga betalade
Tölö IF Pojkar 11 Tölö IF 2 Inga betalade
Töreboda IK Flickor 10 Töreboda IK Inga betalade
Töreboda IK Flickor 11 Töreboda IK Inga betalade
Ulvåkers IF Pojkar 10 Ulvåkers IF 1 Allt betalt
Ulvåkers IF Pojkar 10 Ulvåkers IF 3 Allt betalt
Ulvåkers IF Pojkar 10 Ulvåkers IF 2 Allt betalt
Ulvåkers IF Pojkar 11 Ulvåkers IF Allt betalt
Ulvåkers IF Pojkar 12 Ulvåkers If Allt betalt
Ulvåkers IF Flickor 10 Ulvåkers IF 1 Allt betalt
Ulvåkers IF Flickor 10 Ulvåkers IF 2 Allt betalt
Ulvåkers IF Flickor 11 Ulvåkers IF Allt betalt
Ulvåkers IF Flickor 12 Ulvåkers IF Allt betalt
Vallens IF Pojkar 12 Vallens IF Vit Allt betalt
Vallens IF Pojkar 12 Vallens IF Blå Allt betalt
Vallens IF Flickor 12 Vallens IF Allt betalt
Våmbs IF Pojkar 10 Våmbs IF Grön Allt betalt
Våmbs IF Pojkar 10 Våmbs IF Vit Allt betalt
Våmbs IF Flickor 12 Våmbs IF Grön Inga betalade
Våmbs IF Flickor 12 Våmbs IF Vit Inga betalade
Värings Gif Pojkar 11 Värings Gif Allt betalt
Värnamo Södra Pojkar 11 Värnamo Södra 2 Vit Inga betalade
Värnamo Södra Pojkar 11 Värnamo Södra 1 Röd Inga betalade
Värnamo Södra Pojkar 12 Värnamo Södra 2 Vit Allt betalt
Värnamo Södra Pojkar 12 Värnamo Södra 1 Röd Allt betalt
Värnamo Södra FF Pojkar 10 Värnamo Södra FF 2 Inga betalade
Värnamo Södra FF Pojkar 10 Värnamo Södra FF 1 Inga betalade
Ytterby IS Pojkar 11 Ytterby IS Blå Inga betalade
Ytterby IS Pojkar 11 Ytterby IS Röd Inga betalade
Ytterby IS Pojkar 11 Ytterby IS Vit Inga betalade
Ytterby IS Flickor 11 Ytterby IS 2 Allt betalt
Ytterby IS Flickor 11 Ytterby IS 1 Allt betalt
Ytterby IS Flickor 12 Ytterby IS Allt betalt
Åsarp/Trädet FK Pojkar 11 Åsarp/Trädet FK Inga betalade
Älvängens IK Flickor 12 Älvängens IK Allt betalt
Ängby IF Flickor 12 Ängby IF 2 Inga betalade
Ängby IF Flickor 12 Ängby IF 1 Inga betalade
Öjersjö IF Pojkar 11 Öjersjö IF Vit Inga betalade
Öjersjö IF Pojkar 11 Öjersjö IF Blå Inga betalade
Öjersjö IF Pojkar 11 Öjersjö IF Grön Inga betalade
Öjersjö IF Pojkar 12 Öjersjö IF Vit Inga betalade
Öjersjö IF Pojkar 12 Öjersjö IF Blå Inga betalade
Öjersjö IF Flickor 12 Öjersjö IF Vit Inga betalade
Öjersjö IF Flickor 12 Öjersjö IF Röd Inga betalade
Örgryte IS Pojkar 11 Örgryte IS Röd Inga betalade
Örgryte IS Pojkar 11 Örgryte IS Blå Inga betalade
Örgryte IS FF Pojkar 10 Örgryte IS FF 1 Inga betalade
Örgryte IS FF Pojkar 10 Örgryte IS FF 2 Inga betalade
One Partner Group Gunnar Dafgård Grolls Clarion Collection Majoren Quality Hotel Prisma Ortopedservice