Tabell med påmeldte lag

Klubb Klasse Lagnavn
Adolfsbergs IK Pojkar 11 Adolfsbergs IK Svart
Adolfsbergs IK Pojkar 11 Adolfsbergs IK Vit
Adolfsbergs IK Pojkar 11 Adolfsbergs IK Gul
Ahlafors IF Pojkar 11 Ahlafors IF
Ahlafors IF Pojkar 12 Ahlafors IF
Ahlafors IF Flickor 12 Ahlafors IF
Axvall/Varnhems IF Flickor 11 Axvall/Varnhems IF
Backatorp IF Pojkar 10 Backatorp IF 2
Backatorp IF Pojkar 10 Backatorp IF 1
Backatorp IF Flickor 10 Backatorp IF svart
Backatorp IF Flickor 10 Backatorp IF röd
Bergums IF Pojkar 10 Bergums IF Blå
Bergums IF Pojkar 10 Bergums IF Vit
Bergums IF Pojkar 11 Bergums IF
Bergums IF Pojkar 12 Bergums IF 1
Bergums IF Pojkar 12 Bergums IF 2
Bergums IF Flickor 10 Bergums IF
Bergums IF Flickor 11 Bergums IF 2
Bergums IF Flickor 11 Bergums IF 1
Bergums IF Flickor 12 Bergums IF
Björndammens BK Pojkar 12 Björndammens BK
BK Trix Pojkar 11 BK Trix
BK Trix Pojkar 12 BK Trix
BK Trix Flickor 12 BK Trix
Degerfors if Flickor 10 Degerfors if
Degerfors if Flickor 11 Degerfors if
Ekedalens SK Pojkar 11 Ekedalens SK
Eskilsminne IF Pojkar 12 Eskilsminne IF
Fagersanna IF Pojkar 11 Fagersanna IF FagesannaIF/Tibro AIK
FBK Karlstad Pojkar 12 FBK Karlstad
Floda Boif Pojkar 11 Floda Boif Blå
Floda Boif Pojkar 11 Floda Boif Vit
Floda Boif Pojkar 12 Floda Boif 2
Floda Boif Pojkar 12 Floda Boif 1
Floda Boif Flickor 12 Floda BoIF
Floda Boif F-08/09 Flickor 11 Floda Boif F-08/09 1
Floda Boif F-08/09 Flickor 11 Floda Boif F-08/09 2
Götene IF Pojkar 10 Götene IF VIT
Götene IF Pojkar 10 Götene IF BLÅ
Hertzöga Bk Flickor 12 Hertzöga Bk Grön
Hertzöga Bk Flickor 12 Hertzöga Bk Gul
Hjulsbro IK Pojkar 11 Hjulsbro IK 2
Hjulsbro IK Pojkar 11 Hjulsbro IK 1
Hjulsbro IK Flickor 10 Hjulsbro IK Vit
Hjulsbro IK Flickor 10 Hjulsbro IK Blå
Hjuvik AIK Pojkar 11 Hjuvik AIK
HovåsBilldal Flickor 12 HovåsBilldal Svart
HovåsBilldal Flickor 12 HovåsBilldal Gul
Härryda IF Flickor 11 Härryda IF
Hörnebo SK Flickor 10 Hörnebo SK
Hörnebo SK Flickor 11 Hörnebo SK
Hörnebo SK Flickor 12 Hörnebo SK
IFK Falköping Pojkar 10 IFK Falköping 2
IFK Falköping Pojkar 10 IFK Falköping 1
IFK Falköpings FF Pojkar 11 IFK Falköpings FF 2
IFK Falköpings FF Pojkar 11 IFK Falköpings FF 1
IFK Hjo Pojkar 10 IFK Hjo
IFK Hjo Pojkar 10 IFK Hjo Blå
IFK Hjo Pojkar 10 IFK Hjo Vit
IFK Hjo Pojkar 11 IFK Hjo
IFK Hjo Flickor 12 IFK Hjo
IFK Mariestad Pojkar 10 IFK Mariestad Blå
IFK Mariestad Pojkar 10 IFK Mariestad Vit
IFK Mariestad Pojkar 11 IFK Mariestad Blå
IFK Mariestad Pojkar 11 IFK Mariestad Vit
IFK Mariestad Pojkar 12 IFK Mariestad Vit
IFK Mariestad Pojkar 12 IFK Mariestad Blå
IFK Skövde Pojkar 10 IFK Skövde vit
IFK Skövde Pojkar 10 IFK Skövde blåvit
IFK Skövde Pojkar 10 IFK Skövde blå
IFK Skövde Pojkar 12 IFK Skövde 3
IFK Skövde Pojkar 12 IFK Skövde 2
IFK Skövde Pojkar 12 IFK Skövde 1
IFK Skövde Fotboll Pojkar 11 IFK Skövde Fotboll Vit
IFK Skövde Fotboll Pojkar 11 IFK Skövde Fotboll Blå
IFK TIDAHOLM Pojkar 10 IFK TIDAHOLM 2
IFK TIDAHOLM Pojkar 10 IFK TIDAHOLM 1
IFK Värnamo Pojkar 10 IFK Värnamo Vit
IFK Värnamo Flickor 10 IFK Värnamo
IFK Värnamo Flickor 11 IFK Värnamo
IFK Örby Pojkar 12 IFK Örby
Igelstorps IK Pojkar 10 Igelstorps IK 1
Igelstorps IK Pojkar 10 Igelstorps IK 2
IK Friscopojkarna Flickor 12 IK Friscopojkarna
IK Waria 07/08 Röd Flickor 12 IK Waria 07/08 Röd
IK Zenith Pojkar 12 IK Zenith Svart
IK Zenith Pojkar 12 IK Zenith Grön
IK Zenith Pojkar 12 IK Zenith Vit
IK Zenith Flickor 11 IK Zenith grön
IK Zenith Flickor 11 IK Zenith vit
Jula BK Flickor 11 Jula BK F0709
Klevhults Sk Pojkar 12 Klevhults Sk KSK
Kode IF Flickor 11 Kode IF
Kungsladugårds BK Pojkar 11 Kungsladugårds BK röd
Kungsladugårds BK Pojkar 11 Kungsladugårds BK vit
Kungsladugårds BK Flickor 10 Kungsladugårds BK
Landvetter IF Flickor 10 Landvetter IF Röd
Landvetter IF Flickor 10 Landvetter IF Vit
Landvetter IF Flickor 11 Landvetter IF Röd
Landvetter IF Flickor 11 Landvetter IF Vit
Landvetter IS Pojkar 10 Landvetter IS Grön
Landvetter IS Pojkar 10 Landvetter IS Svart
Landvetter IS Pojkar 10 Landvetter IS Gul
Landvetter IS Pojkar 10 Landvetter IS Vit
Lerdala IF/ IF Tymer Flickor 12 Lerdala IF/ IF Tymer
Lerum IS Pojkar 12 Lerum IS 1
Lerum IS Pojkar 12 Lerum IS 2
Lerums IS Flickor 12 Lerums IS
Lidköpings FK Pojkar 11 Lidköpings FK Röd
Lidköpings FK Pojkar 11 Lidköpings FK Svart
Lidköpings FK Pojkar 11 Lidköpings FK Vit
Lidköpings FK Flickor 11 Lidköpings FK Röd
Lidköpings FK Flickor 11 Lidköpings FK Svart
Lindome GIF Pojkar 12 Lindome GIF 2
Lindome GIF Pojkar 12 Lindome GIF 1
Mariestad BoIS FF Flickor 10 Mariestad BoIS FF
Mariestads Bollklubb Pojkar 12 Mariestads Bollklubb
Norra Fågelås IF Flickor 12 Norra Fågelås IF
Nödinge SK Pojkar 12 Nödinge SK Vit
Nödinge SK Pojkar 12 Nödinge SK Blå
Partille IF Pojkar 12 Partille IF 2
Partille IF Pojkar 12 Partille IF 1
Rävåsens IK Flickor 11 Rävåsens IK 2
Rävåsens IK Flickor 11 Rävåsens IK 1
Råda BK Pojkar 12 Råda BK 2 Grön
Råda BK Pojkar 12 Råda BK 1 vit
Råda BK Flickor 10 Råda BK 2 Vit
Råda BK Flickor 10 Råda BK 1 Grön
Skara FC Pojkar 12 Skara FC
Skara FC Flickor 10 Skara FC
Skultorps IF Pojkar 10 Skultorps IF
Skultorps IF Pojkar 11 Skultorps IF
Skultorps IF Flickor 10 Skultorps IF
Skövde AIK Pojkar 10 Skövde AIK 2
Skövde AIK Pojkar 10 Skövde AIK 1
Skövde AIK Pojkar 11 Skövde AIK 2
Skövde AIK Pojkar 11 Skövde AIK 1
Skövde AIK Pojkar 12 Skövde AIK 2
Skövde AIK Pojkar 12 Skövde AIK 1
Skövde KIK Flickor 10 Skövde KIK svart
Skövde KIK Flickor 10 Skövde KIK vit
Skövde KIK Flickor 11 Skövde KIK 1 svart
Skövde KIK Flickor 11 Skövde KIK 2 vit
Sollentuna FK Pojkar 12 Sollentuna FK Silverdal 1
Sollentuna FK Pojkar 12 Sollentuna FK Silverdal 2
Spånga IS Pojkar 12 Spånga IS Vit
Spånga IS Pojkar 12 Spånga IS Blå
Stenkullen GOIK Flickor 12 Stenkullen GOIK
Stenstorp IF Pojkar 12 Stenstorp IF
Stenstorps if Flickor 11 Stenstorps if
Stenungsunds IF Pojkar 12 Stenungsunds IF 1
Stenungsunds IF Pojkar 12 Stenungsunds IF 2
Stureby SK Flickor 11 Stureby SK F08
Stureby SK Flickor 12 Stureby SK F07 lag 1
Stureby SK Flickor 12 Stureby SK F07 lag 2
Stångebro United Pojkar 12 Stångebro United
Sunnersta AIF Pojkar 12 Sunnersta AIF Grön
Sunnersta AIF Pojkar 12 Sunnersta AIF Svart 2
Tibro AIK Pojkar 10 Tibro AIK
Tibro AIK FK/Fagersanna IF Pojkar 11 Tibro AIK FK/Fagersanna IF
Tidaholms GIF Pojkar 11 Tidaholms GIF Svart
Tidaholms GIF Pojkar 11 Tidaholms GIF Vit
Tidaholms GIF Pojkar 12 Tidaholms GIF
Tidaholms GIF Flickor 11 Tidaholms GIF
Tidans IF Pojkar 11 Tidans IF
Tidavads IF Pojkar 11 Tidavads IF
Tymer/Lerdala Pojkar 12 Tymer/Lerdala
Tymer/Lerdala Flickor 10 Tymer/Lerdala
Täby United FC Pojkar 12 Täby United FC
Tölö IF Pojkar 11 Tölö IF 1
Tölö IF Pojkar 11 Tölö IF 2
Töreboda IK Pojkar 10 Töreboda IK
Töreboda IK Pojkar 11 Töreboda IK
Töreboda IK Flickor 10 Töreboda IK
Töreboda IK Flickor 11 Töreboda IK
Ulvåkers IF Pojkar 10 Ulvåkers IF 1
Ulvåkers IF Pojkar 10 Ulvåkers IF 3
Ulvåkers IF Pojkar 10 Ulvåkers IF 2
Ulvåkers IF Pojkar 11 Ulvåkers IF
Ulvåkers IF Pojkar 12 Ulvåkers IF svart
Ulvåkers IF Pojkar 12 Ulvåkers IF röd
Ulvåkers IF Flickor 10 Ulvåkers IF Röd
Ulvåkers IF Flickor 10 Ulvåkers IF Röd/svart
Ulvåkers IF Flickor 11 Ulvåkers IF
Ulvåkers IF Flickor 12 Ulvåkers IF
Ulvåkers IF svart Flickor 10 Ulvåkers IF svart
Vallens IF Pojkar 12 Vallens IF Vit
Vallens IF Pojkar 12 Vallens IF Blå
Vallens IF Flickor 12 Vallens IF
Varnhems IF Pojkar 10 Varnhems IF
Värings Gif Pojkar 11 Värings Gif
Värnamo Södra Pojkar 11 Värnamo Södra Vit
Värnamo Södra Pojkar 11 Värnamo Södra Röd
Värnamo Södra Pojkar 12 Värnamo Södra 2 Vit
Värnamo Södra Pojkar 12 Värnamo Södra 1 Röd
Värnamo Södra FF Pojkar 10 Värnamo Södra FF
Våmbs IF Pojkar 10 Våmbs IF Grön
Våmbs IF Pojkar 10 Våmbs IF Vit
Våmbs IF Pojkar 11 Våmbs IF
Våmbs IF Flickor 10 Våmbs IF
Våmbs IF Flickor 12 Våmbs IF Grön
Våmbs IF Flickor 12 Våmbs IF Vit
Ytterby IS Pojkar 11 Ytterby IS Blå
Ytterby IS Pojkar 11 Ytterby IS Röd
Ytterby IS Pojkar 11 Ytterby IS Vit
Ytterby IS Flickor 11 Ytterby IS 2
Ytterby IS Flickor 11 Ytterby IS 1
Ytterby IS Flickor 12 Ytterby IS
Älvängens IK Flickor 12 Älvängens IK
Ängby IF Flickor 12 Ängby IF 2
Ängby IF Flickor 12 Ängby IF 1
Öjersjö IF Pojkar 11 Öjersjö IF Vit
Öjersjö IF Pojkar 11 Öjersjö IF Blå
Öjersjö IF Pojkar 12 Öjersjö IF Vit
Öjersjö IF Pojkar 12 Öjersjö IF Blå
Öjersjö IF Flickor 12 Öjersjö IF Vit
Öjersjö IF Flickor 12 Öjersjö IF Röd
Örebro SK Ungdom Pojkar 12 Örebro SK Ungdom Svart
Örebro SK Ungdom Pojkar 12 Örebro SK Ungdom Vit
Örgryte IS Pojkar 11 Örgryte IS Röd
Örgryte IS Pojkar 11 Örgryte IS Blå
Örgryte IS FF Pojkar 10 Örgryte IS FF 1
Örgryte IS FF Pojkar 10 Örgryte IS FF 2
Åsarp/Trädet FK Pojkar 10 Åsarp/Trädet FK
One Partner Group Gunnar Dafgård Grolls Skövde kommun Clarion Collection Majoren Quality Hotel Prisma Ortopedservice