Registration Fee:
All teams payed
Some teams payed
No fees payed

Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn Betalstatus
Backatorp IF Pojkar 10 Backatorp IF 3 3 All teams payed
Backatorp IF Pojkar 10 Backatorp IF 2 2 All teams payed
Backatorp IF Pojkar 10 Backatorp IF 1 1 All teams payed
Bk trix Pojkar 11 BK trix No fees payed
Bk trix Pojkar 12 BK trix No fees payed
Bk trix F06/07/08 1 Flickor 12 Bk trix F06/07/08 1 No fees payed
FlodaBoif F-08/09 Flickor 11 FlodaBoif F-08/09 1 No fees payed
FlodaBoif F-08/09 Flickor 11 FlodaBoif F-08/09 2 No fees payed
Hjulsbro IK Pojkar 11 Hjulsbro IK 2 No fees payed
Hjulsbro IK Pojkar 11 Hjulsbro IK 1 No fees payed
Ifk falköpings ff Pojkar 11 Ifk falköpings ff 1 No fees payed
Ifk falköpings ff Pojkar 11 Ifk falköpings ff 2 No fees payed
IFK Hjo Pojkar 11 IFK Hjo No fees payed
IFK Mariestad Pojkar 11 IFK Mariestad All teams payed
IK Zenith Flickor 11 IK Zenith 2 No fees payed
IK Zenith Flickor 11 IK Zenith 1 No fees payed
Landvetter IF Flickor 10 Landvetter IF Röd No fees payed
Landvetter IF Flickor 10 Landvetter IF Vit No fees payed
Landvetter IF Flickor 11 Landvetter IF Vit No fees payed
Landvetter IF Flickor 11 Landvetter IF Röd No fees payed
Lindome GIF Pojkar 12 Lindome GIF 2 No fees payed
Lindome GIF Pojkar 12 Lindome GIF 3 No fees payed
Lindome GIF Pojkar 12 Lindome GIF 1 No fees payed
Norra Fågelås IF Flickor 12 Norra Fågelås IF No fees payed
Öjersjö IF Pojkar 12 Öjersjö IF Blå No fees payed
Öjersjö IF Pojkar 12 Öjersjö IF Vit No fees payed
Örgryte IS FF Pojkar 10 Örgryte IS FF 1 No fees payed
Örgryte IS FF Pojkar 10 Örgryte IS FF 2 No fees payed
Skövde AIK Pojkar 10 Skövde AIK 2 No fees payed
Skövde AIK Pojkar 10 Skövde AIK 1 No fees payed
Skövde AIK Pojkar 11 Skövde AIK 2 No fees payed
Skövde AIK Pojkar 11 Skövde AIK 1 No fees payed
Skövde AIK Pojkar 12 Skövde AIK 2 No fees payed
Skövde AIK Pojkar 12 Skövde AIK 1 No fees payed
Skövde KIK Flickor 11 Skövde KIK 1 svart No fees payed
Skövde KIK Flickor 11 Skövde KIK 2 vit No fees payed
Skultorps IF Pojkar 11 Skultorps IF All teams payed
Stångebro United Pojkar 12 Stångebro United No fees payed
TIBRO AIK Pojkar 10 TIBRO AIK No fees payed
Töreboda IK Flickor 10 Töreboda IK No fees payed
Ulvåkers IF Pojkar 10 Ulvåkers IF All teams payed
Ulvåkers IF Pojkar 11 Ulvåkers IF All teams payed
Ulvåkers IF Pojkar 12 Ulvåkers If All teams payed
Ulvåkers IF Flickor 10 Ulvåkers IF 1 All teams payed
Ulvåkers IF Flickor 10 Ulvåkers IF 2 All teams payed
Värnamo Södra Pojkar 12 Värnamo Södra 2 Vit All teams payed
Värnamo Södra Pojkar 12 Värnamo Södra 1 Röd All teams payed
Gunnar Dafgård Grolls Clarion Collection Majoren Quality Hotel Prisma Ortopedservice