Registration Fee:
All teams payed
Some teams payed
No fees payed

List of registered teams

Club Category Team name Payment status
Adolfsbergs IK Pojkar 11 Adolfsbergs IK Svart All teams payed
Adolfsbergs IK Pojkar 11 Adolfsbergs IK Vit All teams payed
Adolfsbergs IK Pojkar 11 Adolfsbergs IK Gul All teams payed
Ahlafors IF Pojkar 11 Ahlafors IF No fees payed
Ahlafors IF Pojkar 12 Ahlafors IF No fees payed
Ahlafors IF Flickor 12 Ahlafors IF All teams payed
Axvall/Varnhems IF Flickor 11 Axvall/Varnhems IF All teams payed
Backatorp IF Pojkar 10 Backatorp IF 2 2 All teams payed
Backatorp IF Pojkar 10 Backatorp IF 1 1 All teams payed
Backatorp IF Flickor 10 Backatorp IF svart All teams payed
Backatorp IF Flickor 10 Backatorp IF röd All teams payed
Bergums IF Pojkar 10 Bergums IF Blå All teams payed
Bergums IF Pojkar 10 Bergums IF Vit All teams payed
Bergums IF Pojkar 11 Bergums IF 1 No fees payed
Bergums IF Pojkar 11 Bergums IF 2 No fees payed
Bergums IF Pojkar 12 Bergums IF 1 All teams payed
Bergums IF Pojkar 12 Bergums IF 2 All teams payed
Bergums IF Flickor 10 Bergums IF All teams payed
Bergums IF Flickor 11 Bergums IF 2 No fees payed
Bergums IF Flickor 11 Bergums IF 1 No fees payed
Bergums IF Flickor 12 Bergums IF No fees payed
Björndammens BK Pojkar 12 Björndammens BK No fees payed
Bk trix Pojkar 11 BK trix No fees payed
Bk trix Pojkar 12 BK trix No fees payed
Bk trix F06/07/08 1 Flickor 12 Bk trix F06/07/08 1 All teams payed
Degerfors if Flickor 10 Degerfors if No fees payed
Degerfors if Flickor 11 Degerfors if No fees payed
Ekedalens SK Pojkar 11 Ekedalens SK All teams payed
Eskilsminne IF Pojkar 12 Eskilsminne IF All teams payed
Fagersanna IF Pojkar 11 Fagersanna IF FagesannaIF/Tibro AIK All teams payed
FBK Karlstad Pojkar 12 FBK Karlstad Bokar boende på skola men återkommer efter lagmöte, pratat med Henning om det här. All teams payed
Floda Boif Pojkar 11 Floda Boif Blå All teams payed
Floda Boif Pojkar 11 Floda Boif Vit All teams payed
Floda Boif Pojkar 12 Floda Boif 2 No fees payed
Floda Boif Pojkar 12 Floda Boif 1 No fees payed
Floda Boif Flickor 12 Floda BoIF All teams payed
FlodaBoif F-08/09 Flickor 11 FlodaBoif F-08/09 1 No fees payed
FlodaBoif F-08/09 Flickor 11 FlodaBoif F-08/09 2 No fees payed
Götene IF Pojkar 10 Götene IF VIT All teams payed
Götene IF Pojkar 10 Götene IF BLÅ All teams payed
Hertzöga Bk Flickor 12 Hertzöga Bk Grön All teams payed
Hertzöga Bk Flickor 12 Hertzöga Bk Gul All teams payed
Hjulsbro IK Pojkar 11 Hjulsbro IK 2 No fees payed
Hjulsbro IK Pojkar 11 Hjulsbro IK 1 No fees payed
Hjulsbro IK Flickor 10 Hjulsbro IK Vit No fees payed
Hjulsbro IK Flickor 10 Hjulsbro IK Blå No fees payed
Hjuvik AIK Pojkar 11 Hjuvik AIK All teams payed
HovåsBilldal Flickor 12 HovåsBilldal Svart No fees payed
HovåsBilldal Flickor 12 HovåsBilldal Gul All teams payed
Härryda IF Flickor 11 Härryda IF No fees payed
Hörnebo SK Flickor 10 Hörnebo SK All teams payed
Hörnebo SK Flickor 11 Hörnebo sk No fees payed
Hörnebo SK Flickor 12 Hörnebo SK All teams payed
IFK Falköping Pojkar 10 IFK Falköping 2 No fees payed
IFK Falköping Pojkar 10 IFK Falköping 1 No fees payed
Ifk falköpings ff Pojkar 11 Ifk falköpings ff 2 No fees payed
Ifk falköpings ff Pojkar 11 Ifk falköpings ff 1 No fees payed
Ifk hjo Pojkar 10 IFK Hjo No fees payed
Ifk hjo Pojkar 10 Ifk hjo Blå All teams payed
Ifk hjo Pojkar 10 Ifk hjo Vit All teams payed
Ifk hjo Pojkar 11 IFK Hjo All teams payed
Ifk hjo Flickor 12 IFK Hjo No fees payed
IFK Mariestad Pojkar 10 IFK Mariestad Blå All teams payed
IFK Mariestad Pojkar 10 IFK Mariestad Vit All teams payed
IFK Mariestad Pojkar 11 IFK Mariestad Blå All teams payed
IFK Mariestad Pojkar 11 IFK Mariestad Vit No fees payed
IFK Mariestad Pojkar 12 IFK Mariestad Vit All teams payed
IFK Mariestad Pojkar 12 IFK Mariestad Blå All teams payed
IFK Skövde Pojkar 10 IFK SKÖVDE vit All teams payed
IFK Skövde Pojkar 10 IFK SKÖVDE blåvit All teams payed
IFK Skövde Pojkar 10 IFK SKÖVDE blå All teams payed
IFK Skövde Pojkar 12 IFK Skövde 3 All teams payed
IFK Skövde Pojkar 12 IFK Skövde 2 All teams payed
IFK Skövde Pojkar 12 IFK Skövde 1 All teams payed
IFK Skövde Fotboll Pojkar 11 IFK Skövde Fotboll Vit All teams payed
IFK Skövde Fotboll Pojkar 11 IFK Skövde Fotboll Blå All teams payed
IFK TIDAHOLM Pojkar 10 IFK TIDAHOLM 2 All teams payed
IFK TIDAHOLM Pojkar 10 IFK TIDAHOLM 1 All teams payed
IFK Värnamo Pojkar 10 IFK Värnamo Vit All teams payed
IFK Värnamo Flickor 10 IFK Värnamo All teams payed
IFK Värnamo Flickor 11 IFK Värnamo All teams payed
IFK Örby Pojkar 12 IFK Örby All teams payed
Igelstorps IK Pojkar 10 Igelstorps IK 1 All teams payed
Igelstorps IK Pojkar 10 Igelstorps IK 2 All teams payed
IK Friscopojkarna Flickor 11 IK Friscopojkarna No fees payed
IK Waria 07/08 Röd Flickor 12 IK Waria 07/08 Röd All teams payed
IK Zenith Pojkar 12 IK Zenith 2 No fees payed
IK Zenith Pojkar 12 IK Zenith Vit No fees payed
IK Zenith Pojkar 12 IK Zenith 1 No fees payed
IK Zenith Flickor 11 IK Zenith 2 No fees payed
IK Zenith Flickor 11 IK Zenith 1 No fees payed
Jula BK Flickor 11 Jula BK F0709 All teams payed
Klevhults Sk Pojkar 12 Klevhults Sk KSK All teams payed
Kode IF Flickor 11 Kode IF All teams payed
Kungsladugårds BK Pojkar 11 Kungsladugårds BK Kungsladugårds BK vit All teams payed
Kungsladugårds BK Pojkar 11 Kungsladugårds BK Kungsladugårds BK röd All teams payed
Kungsladugårds BK Flickor 10 Kungsladugårds BK No fees payed
Landvetter IF Flickor 10 Landvetter IF Röd All teams payed
Landvetter IF Flickor 10 Landvetter IF Vit All teams payed
Landvetter IF Flickor 11 Landvetter IF Vit All teams payed
Landvetter IF Flickor 11 Landvetter IF Röd All teams payed
Landvetter IS Pojkar 10 Landvetter IS Svart All teams payed
Landvetter IS Pojkar 10 Landvetter IS Gul All teams payed
Landvetter IS Pojkar 10 Landvetter IS Grön All teams payed
Landvetter IS Pojkar 10 Landvetter IS Vit All teams payed
Lerdala IF/ IF Tymer Flickor 12 Lerdala IF/ IF Tymer Lerdala/Tymer All teams payed
Lerum IS Pojkar 12 Lerum IS 1 All teams payed
Lerum IS Pojkar 12 Lerum IS 2 All teams payed
Lerums IS Flickor 12 Lerums IS No fees payed
Lidköpings FK Pojkar 11 Lidköpings FK Röd All teams payed
Lidköpings FK Pojkar 11 Lidköpings FK Svart All teams payed
Lidköpings FK Pojkar 11 Lidköpings FK Vit All teams payed
Lidköpings FK Flickor 11 Lidköpings fk Röd All teams payed
Lidköpings FK Flickor 11 Lidköpings fk Svart All teams payed
Lindome GIF Pojkar 12 Lindome GIF 2 All teams payed
Lindome GIF Pojkar 12 Lindome GIF 1 All teams payed
Mariestad BoIS FF Flickor 10 Mariestad BoIS FF All teams payed
Mariestads Bollklubb Pojkar 12 Mariestads Bollklubb All teams payed
Norra Fågelås IF Flickor 12 Norra Fågelås IF No fees payed
Nödinge SK Pojkar 12 Nödinge SK Vit All teams payed
Nödinge SK Pojkar 12 Nödinge SK Blå All teams payed
Partille IF Pojkar 12 Partille IF 2 No fees payed
Partille IF Pojkar 12 Partille IF 1 No fees payed
Rävåsens IK Flickor 11 Rävåsens IK 2 All teams payed
Rävåsens IK Flickor 11 Rävåsens IK 1 All teams payed
Råda BK Flickor 10 Råda BK 2 Vit All teams payed
Råda BK Flickor 10 Råda BK 1 Grön All teams payed
Skara FC Pojkar 12 Skara FC All teams payed
Skara FC Flickor 10 Skara FC All teams payed
Skultorps IF Pojkar 10 Skultorps IF All teams payed
Skultorps IF Pojkar 11 Skultorps IF All teams payed
Skultorps IF Flickor 10 Skultorps IF All teams payed
Skövde AIK Pojkar 10 Skövde AIK 2 No fees payed
Skövde AIK Pojkar 10 Skövde AIK 1 No fees payed
Skövde AIK Pojkar 11 Skövde AIK 2 No fees payed
Skövde AIK Pojkar 11 Skövde AIK 1 No fees payed
Skövde AIK Pojkar 12 Skövde AIK 2 No fees payed
Skövde AIK Pojkar 12 Skövde AIK 1 No fees payed
Skövde KIK Flickor 10 Skövde KIK svart No fees payed
Skövde KIK Flickor 10 Skövde KIK vit No fees payed
Skövde KIK Flickor 11 Skövde KIK 1 svart No fees payed
Skövde KIK Flickor 11 Skövde KIK 2 vit No fees payed
Sollentuna FK Pojkar 12 Sollentuna FK Silverdal 1 No fees payed
Sollentuna FK Pojkar 12 Sollentuna FK Silverdal 2 No fees payed
Spånga IS Pojkar 12 Spånga IS Vit No fees payed
Spånga IS Pojkar 12 Spånga IS Blå No fees payed
Stenkullen GOIK Flickor 12 Stenkullen GOIK No fees payed
Stenungsunds IF Pojkar 12 Stenungsunds IF 1 All teams payed
Stenungsunds IF Pojkar 12 Stenungsunds IF 2 All teams payed
Stureby SK Flickor 11 Stureby SK F08 All teams payed
Stureby SK Flickor 12 Stureby SK F07 lag 1 All teams payed
Stureby SK Flickor 12 Stureby SK F07 lag 2 All teams payed
Stångebro United Pojkar 12 Stångebro United No fees payed
Sunnersta AIF Pojkar 12 Sunnersta AIF Grön All teams payed
Sunnersta AIF Pojkar 12 Sunnersta AIF Svart 2 All teams payed
Tibro AIK Pojkar 10 Tibro AIK All teams payed
Tibro AIK FK/Fagersanna IF Pojkar 11 Tibro AIK FK/Fagersanna IF No fees payed
Tidaholms GIF Pojkar 11 Tidaholms GIF Svart All teams payed
Tidaholms GIF Pojkar 11 Tidaholms GIF Vit All teams payed
Tidaholms GIF Pojkar 12 Tidaholms GIF No fees payed
Tidans IF Pojkar 11 Tidans IF All teams payed
Tidavads IF Pojkar 11 Tidavads IF No fees payed
Tymer/Lerdala Pojkar 12 Tymer/Lerdala No fees payed
Tymer/Lerdala Flickor 10 Tymer/Lerdala No fees payed
Täby United FC Pojkar 12 Täby United FC Röd No fees payed
Täby United FC Pojkar 12 Täby United FC Svart No fees payed
Tölö IF Pojkar 11 Tölö IF 1 No fees payed
Tölö IF Pojkar 11 Tölö IF 2 No fees payed
Töreboda IK Pojkar 10 Töreboda IK No fees payed
Töreboda IK Flickor 10 Töreboda IK All teams payed
Töreboda IK Flickor 11 Töreboda IK All teams payed
Ulvåkers IF Pojkar 10 Ulvåkers IF 1 All teams payed
Ulvåkers IF Pojkar 10 Ulvåkers IF 3 All teams payed
Ulvåkers IF Pojkar 10 Ulvåkers IF 2 All teams payed
Ulvåkers IF Pojkar 11 Ulvåkers IF All teams payed
Ulvåkers IF Pojkar 12 Ulvåkers If All teams payed
Ulvåkers IF Flickor 10 Ulvåkers IF 1 All teams payed
Ulvåkers IF Flickor 10 Ulvåkers IF 2 All teams payed
Ulvåkers IF Flickor 11 Ulvåkers IF All teams payed
Ulvåkers IF Flickor 12 Ulvåkers IF All teams payed
Ulvåkers IF svart Flickor 10 Ulvåkers IF svart All teams payed
Vallens IF Pojkar 12 Vallens IF Vit All teams payed
Vallens IF Pojkar 12 Vallens IF Blå All teams payed
Vallens IF Flickor 12 Vallens IF All teams payed
Varnhems IF Pojkar 10 Varnhems IF All teams payed
Värings Gif Pojkar 11 Värings Gif All teams payed
Värnamo Södra Pojkar 11 Värnamo Södra 2 Vit All teams payed
Värnamo Södra Pojkar 11 Värnamo Södra 1 Röd All teams payed
Värnamo Södra Pojkar 12 Värnamo Södra 2 Vit All teams payed
Värnamo Södra Pojkar 12 Värnamo Södra 1 Röd All teams payed
Värnamo Södra FF Pojkar 10 Värnamo Södra FF 2 All teams payed
Värnamo Södra FF Pojkar 10 Värnamo Södra FF 1 All teams payed
Våmbs IF Pojkar 10 Våmbs IF Grön All teams payed
Våmbs IF Pojkar 10 Våmbs IF Vit All teams payed
Våmbs IF Flickor 12 Våmbs IF Grön All teams payed
Våmbs IF Flickor 12 Våmbs IF Vit All teams payed
Ytterby IS Pojkar 11 Ytterby IS Blå All teams payed
Ytterby IS Pojkar 11 Ytterby IS Röd All teams payed
Ytterby IS Pojkar 11 Ytterby IS Vit All teams payed
Ytterby IS Flickor 11 Ytterby IS 2 All teams payed
Ytterby IS Flickor 11 Ytterby IS 1 All teams payed
Ytterby IS Flickor 12 Ytterby IS All teams payed
Älvängens IK Flickor 12 Älvängens IK All teams payed
Ängby IF Flickor 12 Ängby IF 2 No fees payed
Ängby IF Flickor 12 Ängby IF 1 No fees payed
Öjersjö IF Pojkar 11 Öjersjö IF Vit No fees payed
Öjersjö IF Pojkar 11 Öjersjö IF Blå No fees payed
Öjersjö IF Pojkar 11 Öjersjö IF Grön No fees payed
Öjersjö IF Pojkar 12 Öjersjö IF Vit All teams payed
Öjersjö IF Pojkar 12 Öjersjö IF Blå All teams payed
Öjersjö IF Flickor 12 Öjersjö IF Vit No fees payed
Öjersjö IF Flickor 12 Öjersjö IF Röd No fees payed
Örebro SK Ungdom Pojkar 12 Örebro SK Ungdom Svart All teams payed
Örebro SK Ungdom Pojkar 12 Örebro SK Ungdom Vit All teams payed
Örgryte IS Pojkar 11 Örgryte IS Röd No fees payed
Örgryte IS Pojkar 11 Örgryte IS Blå No fees payed
Örgryte IS FF Pojkar 10 Örgryte IS FF 1 All teams payed
Örgryte IS FF Pojkar 10 Örgryte IS FF 2 All teams payed
Åsarp/Trädet FK Pojkar 11 Åsarp/Trädet FK All teams payed
One Partner Group Gunnar Dafgård Grolls Clarion Collection Majoren Quality Hotel Prisma Ortopedservice