List of registered teams

Club Team name Category
Ahlafors IF Pojkar 12 (födda 2010)
Backatorp IF Pojkar 12 (födda 2010)
Backatorp IF Pojkar 12 (födda 2010)
Backatorp IF Pojkar 12 (födda 2010)
Bergums IF 1Blå Pojkar 12 (födda 2010)
Bergums IF 2Vit Pojkar 12 (födda 2010)
Bergums IF Flickor 10 (födda 2012)
Bergums IF Flickor 11 (födda 2011)
Bergums IF Flickor 12 (födda 2010)
BK Trix Pojkar 11 (födda 2011)
Dalen KFF Pojkar 12 (födda 2010)
Degerfors IF Pojkar 12 (födda 2010)
Egnahems BK Pojkar 12 (födda 2010)
Egnahems BK Pojkar 12 (födda 2010)
Fagersanna IF Pojkar 12 (födda 2010)
Fagersanna IF F09/10/11 Flickor 12 (födda 2010)
Falköpings FK Pojkar 12 (födda 2010)
FBK Karlstad Pojkar 12 (födda 2010)
FBK Karlstad Pojkar 12 (födda 2010)
Floda Boif Blå Flickor 11 (födda 2011)
Floda Boif Vit Flickor 11 (födda 2011)
Grebbestads IF Pojkar 12 (födda 2010)
Guldkroken FK Vit Flickor 10 (födda 2012)
Guldkroken FK Svart Flickor 10 (födda 2012)
Henåns IF Pojkar 11 (födda 2011)
Hjulsbro IK Flickor 11 (födda 2011)
Hyssna If Pojkar 12 (födda 2010)
Hörnebo SK Flickor 10 (födda 2012)
Hörnebo SK Flickor 10 (födda 2012)
Hörnebo SK Flickor 12 (födda 2010)
IFK HJO Vit Pojkar 10 (födda 2012)
IFK HJO Blå Pojkar 10 (födda 2012)
IFK HJO Pojkar 11 (födda 2011)
IFK HJO Pojkar 11 (födda 2011)
IFK HJO Flickor 11 (födda 2011)
IFK HJO Flickor 12 (födda 2010)
IFK Mariestad Pojkar 11 (födda 2011)
IFK Mariestad Pojkar 11 (födda 2011)
IFK Mariestad Vit Pojkar 12 (födda 2010)
IFK Mariestad Blå Pojkar 12 (födda 2010)
IFK Skoghall Lag blå Pojkar 10 (födda 2012)
IFK Skövde Pojkar 12 (födda 2010)
IFK Skövde Pojkar 12 (födda 2010)
IFK Skövde Pojkar 12 (födda 2010)
IFK Skövde Pojkar 12 (födda 2010)
IFK Skövde FK Pojkar 10 (födda 2012)
IFK Skövde FK Pojkar 10 (födda 2012)
IFK Skövde FK Pojkar 10 (födda 2012)
IFK Skövde FK Pojkar 10 (födda 2012)
IFK Skövde FK Vit Pojkar 11 (födda 2011)
IFK Skövde FK Blå Pojkar 11 (födda 2011)
IFK Skövde FK Grön Pojkar 11 (födda 2011)
IFK Värnamo Svart Pojkar 10 (födda 2012)
IFK Värnamo Vit Pojkar 10 (födda 2012)
IFK Värnamo Blå Pojkar 10 (födda 2012)
Igelstorps IK Pojkar 10 (födda 2012)
IK Oddevold Blå Pojkar 11 (födda 2011)
IK Oddevold Vit Pojkar 11 (födda 2011)
IK Oddevold Gul Pojkar 11 (födda 2011)
IK Oddevold Gul Pojkar 12 (födda 2010)
IK Oddevold Vit Pojkar 12 (födda 2010)
IK Oddevold Blå Pojkar 12 (födda 2010)
IK Zenith Pojkar 12 (födda 2010)
IK Zenith Pojkar 12 (födda 2010)
IK Zenith Lag grön Flickor 11 (födda 2011)
IK Zenith Lag vit Flickor 11 (födda 2011)
IK Zenith Flickor 12 (födda 2010)
IK Zenith Flickor 12 (födda 2010)
Karlskoga SK Pojkar 12 (födda 2010)
Kinnarp/Slutarps IF Pojkar 12 (födda 2010)
Kinnarp/Slutarps IF Flickor 12 (födda 2010)
Kungsladugårds BK Pojkar 10 (födda 2012)
Kungsladugårds BK Pojkar 10 (födda 2012)
Kungsladugårds BK De Gea Pojkar 11 (födda 2011)
Kungsladugårds BK Alisson Pojkar 11 (födda 2011)
Kungsladugårds BK Röd Pojkar 12 (födda 2010)
Kungsladugårds BK Vit Pojkar 12 (födda 2010)
Kungsladugårds BK Flickor 11 (födda 2011)
Kungsladugårds BK Flickor 11 (födda 2011)
Landvetter IF 2003 Röd Flickor 12 (födda 2010)
Landvetter IF 2003 Svart Flickor 12 (födda 2010)
Landvetter IF 2003 Vit Flickor 12 (födda 2010)
Landvetter IS Röd Pojkar 10 (födda 2012)
Landvetter IS Blå Pojkar 10 (födda 2012)
Landvetter IS Svart Pojkar 10 (födda 2012)
Landvetter IS Grön Pojkar 10 (födda 2012)
Landvetter IS Vit Pojkar 10 (födda 2012)
Landvetter IS Pojkar 11 (födda 2011)
Landvetter IS Pojkar 11 (födda 2011)
Landvetter IS Pojkar 11 (födda 2011)
Landvetter IS Röd Pojkar 12 (födda 2010)
Landvetter IS Vit Pojkar 12 (födda 2010)
Landvetter IS Grön Pojkar 12 (födda 2010)
Landvetter IS Blå Pojkar 12 (födda 2010)
Lerum IS Lila 1 Pojkar 10 (födda 2012)
Lerum IS Lila 2 Pojkar 10 (födda 2012)
Lerum IS Flickor 11 (födda 2011)
Lerum IS Flickor 11 (födda 2011)
Lerum IS Flickor 11 (födda 2011)
Lerums is Pojkar 10 (födda 2012)
Lerums is Pojkar 10 (födda 2012)
Lerums is Pojkar 10 (födda 2012)
Lerums is Pojkar 12 (födda 2010)
Lerums is Pojkar 12 (födda 2010)
Lerums is is Lila Flickor 12 (födda 2010)
Lidköpings FK Flickor 10 (födda 2012)
Lidköpings FK Flickor 10 (födda 2012)
Lidköpings FK Flickor 10 (födda 2012)
Lidköpings FK Flickor 12 (födda 2010)
MARIEDALS IK Pojkar 10 (födda 2012)
MARIEDALS IK Pojkar 12 (födda 2010)
Mariestad BoIS FF Flickor 10 (födda 2012)
Mariestads bk blå Pojkar 11 (födda 2011)
Mariestads bk Röd Pojkar 11 (födda 2011)
Mariestads bk vit Pojkar 12 (födda 2010)
Mariestads bk blå Pojkar 12 (födda 2010)
Mariestads bk röd Pojkar 12 (födda 2010)
Mariestads BoIS F-12 Flickor 12 (födda 2010)
Mariestads BoIS FF Flickor 11 (födda 2011)
Mariestads BoIS FF 2 Flickor 11 (födda 2011)
Moholms SK Pojkar 10 (födda 2012)
Mölltorp/Breviks AIF Pojkar 12 (födda 2010)
Norra Fågelås IF Pojkar 11 (födda 2011)
Nödinge SK Blå Flickor 11 (födda 2011)
Nödinge SK Vit Flickor 11 (födda 2011)
Nödinge SK Flickor 12 (födda 2010)
Nödinge SK Flickor 12 (födda 2010)
QBIK Röd Flickor 10 (födda 2012)
QBIK Gul Flickor 10 (födda 2012)
QBIK Svart Flickor 10 (födda 2012)
QBIK Blå Flickor 10 (födda 2012)
ROMELANDA UF Flickor 12 (födda 2010)
Sils IF Flickor 11 (födda 2011)
Skepplanda BTK Pojkar 10 (födda 2012)
Skultorps IF Flickor 10 (födda 2012)
Skövde AIK Röd Pojkar 10 (födda 2012)
Skövde AIK Vit Pojkar 10 (födda 2012)
Skövde AIK Rödvit Pojkar 10 (födda 2012)
Skövde AIK Röd Pojkar 11 (födda 2011)
Skövde AIK Vit Pojkar 11 (födda 2011)
Skövde AIK Rödvit Pojkar 11 (födda 2011)
Skövde AIK Röd Pojkar 12 (födda 2010)
Skövde AIK Grön Pojkar 12 (födda 2010)
Skövde AIK Vit Pojkar 12 (födda 2010)
Skövde KIK svart Flickor 11 (födda 2011)
Skövde KIK vit Flickor 11 (födda 2011)
Skövde Kvinnliga IK Svart Flickor 10 (födda 2012)
Skövde Kvinnliga IK Svartvit Flickor 10 (födda 2012)
Skövde Kvinnliga IK Vit Flickor 10 (födda 2012)
Stenstorps IF Pojkar 12 (födda 2010)
Stenstorps IF Flickor 10 (födda 2012)
Stenstorps IF Flickor 11 (födda 2011)
Stenungsunds IF Röd Pojkar 12 (födda 2010)
Stenungsunds IF Svart Pojkar 12 (födda 2010)
Tibro AIK Pojkar 10 (födda 2012)
Tibro AIK Pojkar 10 (födda 2012)
Tibro AIK Pojkar 12 (födda 2010)
Tibro AIK Pojkar 12 (födda 2010)
Tibro AIK FK Gul Pojkar 11 (födda 2011)
Tibro AIK FK Svart Pojkar 11 (födda 2011)
Tidaholms G&IF Pojkar 10 (födda 2012)
Tidaholms G&IF Pojkar 11 (födda 2011)
Tidans IF/Moholms SK Pojkar 11 (födda 2011)
Tomtens IF Pojkar 12 (födda 2010)
Torslanda IK Pojkar 10 (födda 2012)
Torslanda IK Pojkar 10 (födda 2012)
Torslanda IK Pojkar 10 (födda 2012)
Torslanda IK Pojkar 12 (födda 2010)
Torslanda IK Pojkar 12 (födda 2010)
Torslanda IK Pojkar 12 (födda 2010)
Torslanda IK Pojkar 12 (födda 2010)
Tymer/Lerdala Flickor 11 (födda 2011)
Tymer IF Tymer/Lerdala Pojkar 12 (födda 2010)
Töreboda idrottsklubb TIK Pojkar 11 (födda 2011)
Töreboda IK P12 Pojkar 12 (födda 2010)
UIFK Flickor 12 (födda 2010)
Ulricehamns IFK Svart Pojkar 12 (födda 2010)
Ulricehamns IFK Blå Pojkar 12 (födda 2010)
Ulricehamns IFK Vit Pojkar 12 (födda 2010)
Ulvåker/Väring F9 (f 2013) Flickor 10 (födda 2012)
Ulvåker if Svart Pojkar 11 (födda 2011)
Ulvåker if Röd Pojkar 11 (födda 2011)
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2012)
Ulvåkers IF P2013 Svart Pojkar 10 (födda 2012)
Ulvåkers IF P2013 Röd Pojkar 10 (födda 2012)
Ulvåkers IF Röd Pojkar 12 (födda 2010)
Ulvåkers IF Svart Pojkar 12 (födda 2010)
Ulvåkers IF Röd Flickor 11 (födda 2011)
Ulvåkers IF Svart Flickor 11 (födda 2011)
Ulvåkers IF Röd Flickor 12 (födda 2010)
Ulvåkers IF Svart Flickor 12 (födda 2010)
Vallens IF Vit Pojkar 12 (födda 2010)
Vallens IF Blå Pojkar 12 (födda 2010)
Vallens IF Blå Flickor 12 (födda 2010)
Vallens IF Vit Flickor 12 (födda 2010)
Vartofta SK Pojkar 12 (födda 2010)
Våmbs IF Vit Pojkar 10 (födda 2012)
Våmbs IF Grön Pojkar 10 (födda 2012)
Våmbs IF Vit Pojkar 11 (födda 2011)
Våmbs IF Grön Pojkar 11 (födda 2011)
Våmbs IF Pojkar 12 (födda 2010)
Våmbs IF Pojkar 12 (födda 2010)
Våmbs IF Flickor 10 (födda 2012)
Våmbs IF Flickor 11 (födda 2011)
Våmbs IF Flickor 12 (födda 2010)
Värnamo Södra Vit Pojkar 12 (födda 2010)
Värnamo Södra Röd Pojkar 12 (födda 2010)
Västerås IK Pojkar 12 (födda 2010)
Öjersjö IF Pojkar 12 (födda 2010)
Öjersjö IF Pojkar 12 (födda 2010)
Öjersjö IF vit Flickor 12 (födda 2010)
Öjersjö IF blå Flickor 12 (födda 2010)