Registration Fee:
All teams paid
Some teams paid
No fees paid

Liste der registrierten Teams

Club Team name Category Payment status
Ahlafors IF Flickor 12 (födda 2009) No fees paid
Bergums IF Flickor 11 (födda 2010) No fees paid
Bergums IF Flickor 11 (födda 2010) No fees paid
Bergums IF F09 Flickor 12 (födda 2009) No fees paid
Falköpings KIK 1FKIK röd Flickor 11 (födda 2010) No fees paid
Falköpings KIK 2 FKIK vit Flickor 11 (födda 2010) No fees paid
Götene IF Vit Pojkar 12 (födda 2009) No fees paid
Götene IF Blå Pojkar 12 (födda 2009) No fees paid
IFK Skoghall dam Vit Flickor 12 (födda 2009) No fees paid
IFK Skoghall dam Blå Flickor 12 (födda 2009) No fees paid
IFK Skoghall dam Röd Flickor 12 (födda 2009) No fees paid
Igelstorps IK Pojkar 12 (födda 2009) No fees paid
IK Oddevold Blå Pojkar 11 (födda 2010) No fees paid
IK Oddevold Gul Pojkar 11 (födda 2010) No fees paid
IK Oddevold Vit Pojkar 11 (födda 2010) No fees paid
Landvetter IS Svart Pojkar 12 (födda 2009) No fees paid
Landvetter IS Vit Pojkar 12 (födda 2009) No fees paid
Lerdala if/ tymer if Pojkar 12 (födda 2009) No fees paid
Skara FC Blå Pojkar 11 (födda 2010) No fees paid
Skara FC Röd Pojkar 11 (födda 2010) No fees paid
Skara FC Vit Pojkar 11 (födda 2010) No fees paid
Skultorps IF 7-7 Pojkar 12 (födda 2009) No fees paid
Skultorps IF Flickor 12 (födda 2009) No fees paid
Skövde AIK Pojkar 10 (födda 2011) No fees paid
Skövde AIK Pojkar 10 (födda 2011) No fees paid
Skövde AIK Pojkar 10 (födda 2011) No fees paid
Skövde AIK Pojkar 11 (födda 2010) No fees paid
Skövde AIK Pojkar 11 (födda 2010) No fees paid
Skövde AIK Pojkar 11 (födda 2010) No fees paid
Skövde AIK Pojkar 12 (födda 2009) No fees paid
Skövde AIK Pojkar 12 (födda 2009) No fees paid
Stångebro United Pojkar 11 (födda 2010) No fees paid
Stångebro United Pojkar 12 (födda 2009) No fees paid
Stångebro United Flickor 12 (födda 2009) No fees paid
Trollhättan BoIS röd Pojkar 12 (födda 2009) No fees paid
Trollhättan BoIS Pojkar 12 (födda 2009) No fees paid
Tymer/Lerdala Flickor 12 (födda 2009) No fees paid
Tölö IF Svart Pojkar 11 (födda 2010) No fees paid
Tölö IF Grön Pojkar 11 (födda 2010) No fees paid
Ulvåker if Pojkar 10 (födda 2011) No fees paid
Ulvåkers IF Flickor 12 (födda 2009) All teams paid
Ulvåkers IF Flickor 12 (födda 2009) All teams paid
Vallens IF Vit Pojkar 12 (födda 2009) All teams paid
Vallens IF Blå Pojkar 12 (födda 2009) All teams paid
Vallens IF Getskär Flickor 12 (födda 2009) All teams paid
Vallens IF Anrås Flickor 12 (födda 2009) All teams paid
One Partner Group Gunnar Dafgård Grolls Skövde kommun Shauto Clarion Collection Majoren Quality Hotel Prisma Ortopedservice