Anmälningsavgifter:
Allt betalt
Några betalade
Inga betalade

Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn Betalstatus
Ahlafors IF Pojkar 10 (födda 2010) Ahlafors IF Allt betalt
Fagersanna IF Pojkar 10 (födda 2010) Fagersanna IF Inga betalade
Floda boif Pojkar 11 (födda 2009) Floda boif Vit Inga betalade
Floda boif Pojkar 11 (födda 2009) Floda boif Blå Inga betalade
Floda boif Pojkar 12 (födda 2008) Floda BoIF Blå Inga betalade
Floda boif Pojkar 12 (födda 2008) Floda BoIF Vit Inga betalade
FlodaBoif F08 Flickor 12 (födda 2008) FlodaBoif F08 Inga betalade
Götene IF Pojkar 11 (födda 2009) Götene IF Vit Inga betalade
Götene IF Pojkar 11 (födda 2009) Götene IF Blå Inga betalade
Ifk Hjo Pojkar 12 (födda 2008) IFK HJO Allt betalt
IFK Skoghall DF Flickor 12 (födda 2008) IFK Skoghall DF 3 Inga betalade
IFK Skoghall DF Flickor 12 (födda 2008) IFK Skoghall DF 2 Inga betalade
IFK Skoghall DF Flickor 12 (födda 2008) IFK Skoghall DF 1 Inga betalade
Igelstorps IK Pojkar 11 (födda 2009) Igelstorps IK 1 Inga betalade
Igelstorps IK Pojkar 11 (födda 2009) Igelstorps IK 2 Inga betalade
IK Zenith Pojkar 12 (födda 2008) IK Zenith Svart Allt betalt
IK Zenith Pojkar 12 (födda 2008) IK Zenith Vit Allt betalt
IK Zenith Pojkar 12 (födda 2008) IK Zenith Grön Allt betalt
IK Zenith Flickor 12 (födda 2008) IK Zenith grön Inga betalade
IK Zenith Flickor 12 (födda 2008) IK Zenith vit Inga betalade
Kullavik IF Pojkar 12 (födda 2008) Kullavik IF 2 Inga betalade
Kullavik IF Pojkar 12 (födda 2008) Kullavik IF 1 Inga betalade
Kungsladugårds BK Pojkar 12 (födda 2008) Kungsladugårds BK 2 Inga betalade
Kungsladugårds BK Pojkar 12 (födda 2008) Kungsladugårds BK 1 Inga betalade
Landvetter IF 2003 Flickor 10 (födda 2010) Landvetter IF 2003 Lila Allt betalt
Landvetter IF 2003 Flickor 10 (födda 2010) Landvetter IF 2003 Gul Allt betalt
Landvetter IF 2003 Flickor 10 (födda 2010) Landvetter IF 2003 Blå Allt betalt
Landvetter IF 2003 Flickor 10 (födda 2010) Landvetter IF 2003 Rosa Allt betalt
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Landvetter IS 5 Inga betalade
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Landvetter IS 4 Inga betalade
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Landvetter IS 3 Inga betalade
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Landvetter IS 2 Inga betalade
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Landvetter IS 1 Inga betalade
Mölnlycke IF Flickor 12 (födda 2008) Mölnlycke IF Vit Inga betalade
Mölnlycke IF Flickor 12 (födda 2008) Mölnlycke IF Gul Inga betalade
Mölnlycke IF Flickor 12 (födda 2008) Mölnlycke IF Svart Inga betalade
Skultorps IF Flickor 11 (födda 2009) Skultorps IF Allt betalt
Skövde AIK Pojkar 10 (födda 2010) Skövde AIK 1 Inga betalade
Skövde AIK Pojkar 10 (födda 2010) Skövde AIK 2 Inga betalade
Skövde KIK Flickor 12 (födda 2008) Skövde KIK 2 Inga betalade
Skövde KIK Flickor 12 (födda 2008) Skövde KIK 1 Inga betalade
Svärtinge SK Pojkar 11 (födda 2009) Svärtinge SK Vit Inga betalade
Svärtinge SK Pojkar 11 (födda 2009) Svärtinge SK Blå Inga betalade
Tidaholms GoIF Flickor 11 (födda 2009) Tidaholms GoIF Inga betalade
Torp Goif Flickor 11 (födda 2009) Torp Goif Inga betalade
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2010) Ulvåkers IF Röd Allt betalt
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2010) Ulvåkers IF Svart Allt betalt
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2010) Ulvåkers IF 1 Inga betalade
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2010) Ulvåkers IF 2 Inga betalade
Ulvåkers IF Pojkar 11 (födda 2009) Ulvåkers IF Allt betalt
Ulvåkers IF Pojkar 12 (födda 2008) Ulvåkers IF Allt betalt
Ulvåkers IF Flickor 10 (födda 2010) Ulvåkers IF Allt betalt
Ulvåkers IF Flickor 11 (födda 2009) Ulvåkers IF Allt betalt
Ulvåkers IF Flickor 12 (födda 2008) Ulvåkers IF Allt betalt
Vallens IF Pojkar 12 (födda 2008) Vallens IF Vit Allt betalt
Vallens IF Pojkar 12 (födda 2008) Vallens IF Blå Allt betalt
Vallens IF Flickor 12 (födda 2008) Vallens if f08 Allt betalt
One Partner Group Gunnar Dafgård Grolls Skövde kommun Shauto Clarion Collection Majoren Quality Hotel Prisma Ortopedservice