Påmeldingsavgifter:
Alt betalt
Noen betalte
Ingen betalte

Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse Payment status
Ahlafors IF Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
Ahlafors IF Flickor 11 (födda 2009) Alt betalt
Axvalls IF Pojkar 12 (födda 2008) Alt betalt
Bergums IF Sharks Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
Bergums IF Ninjas Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
Bergums IF Vit Pojkar 12 (födda 2008) Ingen betalte
Bergums IF Blå Pojkar 12 (födda 2008) Ingen betalte
Bergums IF Flickor 10 (födda 2010) Alt betalt
Bergums IF Flickor 11 (födda 2009) Alt betalt
Bergums IF Flickor 11 (födda 2009) Alt betalt
Bk Trix Bk-trix F08 Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
Bovall & Hunnebo if P-11 Hbif Pojkar 11 (födda 2009) Alt betalt
Degerfors IF Flickor 11 (födda 2009) Ingen betalte
Degerfors IF Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
Egnahems BK Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
Egnahems BK Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
Fagersanna IF Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
Fagersanna IF Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Falköpings KIK Flickor 10 (födda 2010) Alt betalt
Falköpings KIK Flickor 10 (födda 2010) Alt betalt
Floda Boif Vit Pojkar 11 (födda 2009) Alt betalt
Floda Boif Blå Pojkar 11 (födda 2009) Alt betalt
Floda Boif Blå Pojkar 12 (födda 2008) Alt betalt
Floda Boif Vit Pojkar 12 (födda 2008) Alt betalt
Floda Boif Flickor 11 (födda 2009) Ingen betalte
FlodaBoif F08 Flickor 12 (födda 2008) Alt betalt
Götene IF Blå Pojkar 11 (födda 2009) Alt betalt
Götene IF Vit Pojkar 11 (födda 2009) Alt betalt
Halvorstorps IS Gul Pojkar 12 (födda 2008) Alt betalt
Halvorstorps IS Svart Pojkar 12 (födda 2008) Alt betalt
Hertzöga BK Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
Hertzöga BK Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
Huskvarna ff Pojkar 12 (födda 2008) Ingen betalte
Huskvarna ff Pojkar 12 (födda 2008) Ingen betalte
HÖRNEBO SK Flickor 11 (födda 2009) Ingen betalte
HÖRNEBO SK Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
IFK Hjo Blå Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
IFK Hjo Vit Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
IFK Hjo Pojkar 12 (födda 2008) Alt betalt
IFK Hjo Blå Flickor 11 (födda 2009) Ingen betalte
IFK Hjo Vit Flickor 11 (födda 2009) Ingen betalte
IFK Skoghall DF Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
IFK Skoghall DF Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
IFK Skoghall DF Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
IFK Skövde FK Skövde 4 Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
IFK Skövde FK Skövde 3 Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
IFK Skövde FK Skövde 2 Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
IFK Skövde FK Skövde 1 Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
IFK Skövde FK Blå-Vit Pojkar 11 (födda 2009) Alt betalt
IFK Skövde FK Vit Pojkar 11 (födda 2009) Alt betalt
IFK Skövde FK Blå Pojkar 11 (födda 2009) Alt betalt
IFK Skövde Fotboll Vit Pojkar 12 (födda 2008) Alt betalt
IFK Skövde Fotboll Blå Pojkar 12 (födda 2008) Alt betalt
IFK Tidaholm Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
IFK Tidaholm Pojkar 11 (födda 2009) Alt betalt
IFK Tidaholm Pojkar 11 (födda 2009) Alt betalt
IFK Värnamo Flickor 11 (födda 2009) Alt betalt
IFK Värnamo Flickor 12 (födda 2008) Alt betalt
Igelstorps IK Pojkar 11 (födda 2009) Alt betalt
Igelstorps IK Pojkar 11 (födda 2009) Alt betalt
IK Zenith Svart Pojkar 12 (födda 2008) Alt betalt
IK Zenith Vit Pojkar 12 (födda 2008) Alt betalt
IK Zenith Grön Pojkar 12 (födda 2008) Alt betalt
IK Zenith grön Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
IK Zenith vit Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
Kullavik IF Pojkar 12 (födda 2008) Ingen betalte
Kullavik IF Pojkar 12 (födda 2008) Ingen betalte
Kullavik IF P09 Gul Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Kullavik IF P09 Blå Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Kungsladugårds BK Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Kungsladugårds BK Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Kungsladugårds BK Pojkar 12 (födda 2008) Alt betalt
Kungsladugårds BK Pojkar 12 (födda 2008) Alt betalt
Landvetter IF 2003 Lila Flickor 10 (födda 2010) Alt betalt
Landvetter IF 2003 Gul Flickor 10 (födda 2010) Alt betalt
Landvetter IF 2003 Blå Flickor 10 (födda 2010) Alt betalt
Landvetter IF 2003 Rosa Flickor 10 (födda 2010) Alt betalt
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Landvetter IS Röd Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Landvetter IS Vit Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Landvetter IS Svart Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Lerdala If Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
Lerdala if/ tymer if Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Lerums IS Vit Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Lerums IS Svart Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Lerums IS Lila Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Lidköpings FK vit Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Lidköpings FK svart Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Lidköpings FK röd Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Lidköpings FK Svart Flickor 12 (födda 2008) Alt betalt
Lidköpings FK Röd Flickor 12 (födda 2008) Alt betalt
Mariestads bk Vit Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
Mariestads bk Blå Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
Mariestads bk Röd Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
Mölnlycke IF Vit Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
Mölnlycke IF Svart Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
Mölnlycke IF Gul Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
Partille IF Vit Pojkar 12 (födda 2008) Ingen betalte
Partille IF Röd Pojkar 12 (födda 2008) Ingen betalte
Skara FC Blå Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Skara FC Vit Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Skara FC Röd Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Skara FC Pojkar 11 (födda 2009) Alt betalt
Skultorps IF Gul Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Skultorps IF Svart Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Skultorps IF Pojkar 11 (födda 2009) Alt betalt
Skultorps IF Pojkar 12 (födda 2008) Ingen betalte
Skultorps IF Svart Flickor 10 (födda 2010) Alt betalt
Skultorps IF Gul Flickor 10 (födda 2010) Alt betalt
Skultorps IF Flickor 11 (födda 2009) Alt betalt
Skärblacka if Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
Skövde AIK Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Skövde AIK Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Skövde AIK Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Skövde AIK Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Skövde AIK Pojkar 12 (födda 2008) Ingen betalte
Skövde AIK Pojkar 12 (födda 2008) Ingen betalte
Skövde KIK Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
Skövde KIK Flickor 12 (födda 2008) Alt betalt
Stenungsund IF Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
Stenungsund IF Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
Svärtinge SK Blå Pojkar 11 (födda 2009) Alt betalt
Svärtinge SK Vit Pojkar 11 (födda 2009) Alt betalt
Tidaholms GoIF Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Tidaholms GoIF Flickor 11 (födda 2009) Alt betalt
Torp Goif Flickor 11 (födda 2009) Alt betalt
Trollhättan Bois Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Trollhättan Bois Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Tyresö Ff 2 Gul Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Tyresö Ff 1 Röd Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Tölö IF Svart Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
Tölö IF Grön Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
TÖREBODA IK Flickor 11 (födda 2009) Alt betalt
TÖREBODA IK Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
Ulvåkers IF Röd Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
Ulvåkers IF Svart Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Ulvåkers IF Pojkar 11 (födda 2009) Alt betalt
Ulvåkers IF / Värings Gif Pojkar 12 (födda 2008) Alt betalt
Ulvåkers IF Pojkar 12 (födda 2008) Alt betalt
Ulvåkers IF Flickor 10 (födda 2010) Alt betalt
Ulvåkers IF Flickor 11 (födda 2009) Alt betalt
Ulvåkers IF Flickor 12 (födda 2008) Alt betalt
Vallens IF Vit Pojkar 12 (födda 2008) Alt betalt
Vallens IF Blå Pojkar 12 (födda 2008) Alt betalt
Vallens IF f08 Flickor 12 (födda 2008) Alt betalt
Varnhems IF Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Våmbs IF Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
Våmbs IF Pojkar 11 (födda 2009) Alt betalt
Våmbs IF Pojkar 11 (födda 2009) Alt betalt
Våmbs IF Pojkar 12 (födda 2008) Ingen betalte
Värnamo Södra Vit Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Värnamo Södra Röd Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Värnamo Södra Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Värnamo Södra röd Pojkar 12 (födda 2008) Ingen betalte
Åsarp/Trädet FK Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Älvängen IK Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Älvängen IK Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Älvängens IK Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
Öjersjö IF Vit Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
Öjersjö IF Blå/Vit Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
Öjersjö IF Blå Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
Öjersjö IF Svart Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Öjersjö IF Blå Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Öjersjö IF Vit Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Öjersjö IF Pojkar 12 (födda 2008) Ingen betalte
Öjersjö IF Pojkar 12 (födda 2008) Ingen betalte
Öjersjö IF Pojkar 12 (födda 2008) Ingen betalte
Ösets BK Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
One Partner Group Gunnar Dafgård Grolls Skövde kommun Shauto Clarion Collection Majoren Quality Hotel Prisma Ortopedservice