Påmeldingsavgifter:
Alt betalt
Noen betalte
Ingen betalte

Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse Payment status
Ahlafors IF Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
Ahlafors IF Flickor 11 (födda 2009) Ingen betalte
Bergums IF Flickor 10 (födda 2010) Ingen betalte
Bovall & Hunnebo if P-11 Hbif Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Fagersanna IF Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
Falköpings KIK Flickor 10 (födda 2010) Ingen betalte
Falköpings KIK Flickor 10 (födda 2010) Ingen betalte
Floda boif Vit Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Floda boif Blå Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Floda boif Blå Pojkar 12 (födda 2008) Ingen betalte
Floda boif Vit Pojkar 12 (födda 2008) Ingen betalte
FlodaBoif F08 Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
Götene IF Blå Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Götene IF Vit Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Halvorstorps IS Gul Pojkar 12 (födda 2008) Alt betalt
Halvorstorps IS Svart Pojkar 12 (födda 2008) Alt betalt
Ifk Hjo Pojkar 12 (födda 2008) Alt betalt
IFK Skoghall DF Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
IFK Skoghall DF Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
IFK Skoghall DF Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
Igelstorps IK Pojkar 11 (födda 2009) Alt betalt
Igelstorps IK Pojkar 11 (födda 2009) Alt betalt
IK Zenith Svart Pojkar 12 (födda 2008) Alt betalt
IK Zenith Vit Pojkar 12 (födda 2008) Alt betalt
IK Zenith Grön Pojkar 12 (födda 2008) Alt betalt
IK Zenith grön Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
IK Zenith vit Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
Kullavik IF Pojkar 12 (födda 2008) Ingen betalte
Kullavik IF Pojkar 12 (födda 2008) Ingen betalte
Kungsladugårds BK Pojkar 12 (födda 2008) Ingen betalte
Kungsladugårds BK Pojkar 12 (födda 2008) Ingen betalte
Landvetter IF 2003 Lila Flickor 10 (födda 2010) Alt betalt
Landvetter IF 2003 Gul Flickor 10 (födda 2010) Alt betalt
Landvetter IF 2003 Blå Flickor 10 (födda 2010) Alt betalt
Landvetter IF 2003 Rosa Flickor 10 (födda 2010) Alt betalt
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Lerdala If Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Mölnlycke IF Vit Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
Mölnlycke IF Svart Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
Mölnlycke IF Gul Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
Skultorps IF Flickor 11 (födda 2009) Alt betalt
Skärblacka if Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
Skövde AIK Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Skövde AIK Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Skövde AIK Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Skövde AIK Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Skövde AIK Pojkar 12 (födda 2008) Ingen betalte
Skövde AIK Pojkar 12 (födda 2008) Ingen betalte
Skövde KIK Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
Skövde KIK Flickor 12 (födda 2008) Ingen betalte
Svärtinge SK Blå Pojkar 11 (födda 2009) Alt betalt
Svärtinge SK Vit Pojkar 11 (födda 2009) Alt betalt
Tidaholms GoIF Flickor 11 (födda 2009) Alt betalt
Torp Goif Flickor 11 (födda 2009) Alt betalt
Trollhättan Bois Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Trollhättan Bois Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Ulvåkers IF Röd Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
Ulvåkers IF Svart Pojkar 10 (födda 2010) Alt betalt
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2010) Ingen betalte
Ulvåkers IF Pojkar 11 (födda 2009) Alt betalt
Ulvåkers IF Pojkar 12 (födda 2008) Alt betalt
Ulvåkers IF Flickor 10 (födda 2010) Alt betalt
Ulvåkers IF Flickor 11 (födda 2009) Alt betalt
Ulvåkers IF Flickor 12 (födda 2008) Alt betalt
Vallens IF Vit Pojkar 12 (födda 2008) Alt betalt
Vallens IF Blå Pojkar 12 (födda 2008) Alt betalt
Vallens IF f08 Flickor 12 (födda 2008) Alt betalt
Våmbs IF Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Våmbs IF Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Värnamo Södra Pojkar 11 (födda 2009) Ingen betalte
Värnamo Södra vit Pojkar 12 (födda 2008) Ingen betalte
Värnamo Södra röd Pojkar 12 (födda 2008) Ingen betalte
One Partner Group Gunnar Dafgård Grolls Skövde kommun Shauto Clarion Collection Majoren Quality Hotel Prisma Ortopedservice