Registration Fee:
All teams payed
Some teams payed
No fees payed

List of registered teams

Club Team name Category Payment status
Ahlafors IF Pojkar 10 (födda 2010) All teams payed
Ahlafors IF Flickor 11 (födda 2009) No fees payed
Bergums IF Sharks Pojkar 10 (födda 2010) No fees payed
Bergums IF Ninjas Pojkar 10 (födda 2010) No fees payed
Bergums IF Vit Pojkar 12 (födda 2008) No fees payed
Bergums IF Blå Pojkar 12 (födda 2008) No fees payed
Bergums IF Flickor 10 (födda 2010) No fees payed
Bergums IF Flickor 11 (födda 2009) No fees payed
Bergums IF Flickor 11 (födda 2009) No fees payed
Bovall & Hunnebo if P-11 Hbif Pojkar 11 (födda 2009) No fees payed
Fagersanna IF Pojkar 10 (födda 2010) All teams payed
Falköpings KIK Flickor 10 (födda 2010) No fees payed
Falköpings KIK Flickor 10 (födda 2010) No fees payed
Floda Boif Vit Pojkar 11 (födda 2009) No fees payed
Floda Boif Blå Pojkar 11 (födda 2009) No fees payed
Floda Boif Blå Pojkar 12 (födda 2008) No fees payed
Floda Boif Vit Pojkar 12 (födda 2008) No fees payed
Floda Boif Flickor 11 (födda 2009) No fees payed
FlodaBoif F08 Flickor 12 (födda 2008) No fees payed
Götene IF Blå Pojkar 11 (födda 2009) No fees payed
Götene IF Vit Pojkar 11 (födda 2009) No fees payed
Halvorstorps IS Gul Pojkar 12 (födda 2008) All teams payed
Halvorstorps IS Svart Pojkar 12 (födda 2008) All teams payed
Ifk Hjo Pojkar 12 (födda 2008) All teams payed
IFK Skoghall DF Flickor 12 (födda 2008) No fees payed
IFK Skoghall DF Flickor 12 (födda 2008) No fees payed
IFK Skoghall DF Flickor 12 (födda 2008) No fees payed
Igelstorps IK Pojkar 11 (födda 2009) All teams payed
Igelstorps IK Pojkar 11 (födda 2009) All teams payed
IK Zenith Svart Pojkar 12 (födda 2008) All teams payed
IK Zenith Vit Pojkar 12 (födda 2008) All teams payed
IK Zenith Grön Pojkar 12 (födda 2008) All teams payed
IK Zenith grön Flickor 12 (födda 2008) No fees payed
IK Zenith vit Flickor 12 (födda 2008) No fees payed
Kullavik IF Pojkar 12 (födda 2008) No fees payed
Kullavik IF Pojkar 12 (födda 2008) No fees payed
Kungsladugårds BK Pojkar 12 (födda 2008) No fees payed
Kungsladugårds BK Pojkar 12 (födda 2008) No fees payed
Landvetter IF 2003 Lila Flickor 10 (födda 2010) All teams payed
Landvetter IF 2003 Gul Flickor 10 (födda 2010) All teams payed
Landvetter IF 2003 Blå Flickor 10 (födda 2010) All teams payed
Landvetter IF 2003 Rosa Flickor 10 (födda 2010) All teams payed
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) No fees payed
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) No fees payed
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) No fees payed
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) No fees payed
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) No fees payed
Lerdala If Pojkar 10 (födda 2010) No fees payed
Mölnlycke IF Vit Flickor 12 (födda 2008) No fees payed
Mölnlycke IF Svart Flickor 12 (födda 2008) No fees payed
Mölnlycke IF Gul Flickor 12 (födda 2008) No fees payed
Skultorps IF Gul Pojkar 10 (födda 2010) No fees payed
Skultorps IF Svart Pojkar 10 (födda 2010) No fees payed
Skultorps IF Pojkar 11 (födda 2009) All teams payed
Skultorps IF Pojkar 12 (födda 2008) No fees payed
Skultorps IF Flickor 11 (födda 2009) All teams payed
Skärblacka if Flickor 12 (födda 2008) No fees payed
Skövde AIK Pojkar 10 (födda 2010) No fees payed
Skövde AIK Pojkar 10 (födda 2010) No fees payed
Skövde AIK Pojkar 11 (födda 2009) No fees payed
Skövde AIK Pojkar 11 (födda 2009) No fees payed
Skövde AIK Pojkar 12 (födda 2008) No fees payed
Skövde AIK Pojkar 12 (födda 2008) No fees payed
Skövde KIK Flickor 12 (födda 2008) No fees payed
Skövde KIK Flickor 12 (födda 2008) No fees payed
Svärtinge SK Blå Pojkar 11 (födda 2009) All teams payed
Svärtinge SK Vit Pojkar 11 (födda 2009) All teams payed
Tidaholms GoIF Flickor 11 (födda 2009) All teams payed
Torp Goif Flickor 11 (födda 2009) All teams payed
Trollhättan Bois Pojkar 11 (födda 2009) No fees payed
Trollhättan Bois Pojkar 11 (födda 2009) No fees payed
Ulvåkers IF Röd Pojkar 10 (födda 2010) All teams payed
Ulvåkers IF Svart Pojkar 10 (födda 2010) All teams payed
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2010) No fees payed
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2010) No fees payed
Ulvåkers IF Pojkar 11 (födda 2009) All teams payed
Ulvåkers IF Pojkar 12 (födda 2008) All teams payed
Ulvåkers IF Flickor 10 (födda 2010) All teams payed
Ulvåkers IF Flickor 11 (födda 2009) All teams payed
Ulvåkers IF Flickor 12 (födda 2008) All teams payed
Vallens IF Vit Pojkar 12 (födda 2008) All teams payed
Vallens IF Blå Pojkar 12 (födda 2008) All teams payed
Vallens IF f08 Flickor 12 (födda 2008) All teams payed
Våmbs IF Pojkar 10 (födda 2010) No fees payed
Våmbs IF Pojkar 11 (födda 2009) No fees payed
Våmbs IF Pojkar 11 (födda 2009) No fees payed
Våmbs IF Pojkar 12 (födda 2008) No fees payed
Värnamo Södra Pojkar 11 (födda 2009) No fees payed
Värnamo Södra röd Pojkar 12 (födda 2008) No fees payed
Värnamo Södra vit Pojkar 12 (födda 2008) No fees payed
One Partner Group Gunnar Dafgård Grolls Skövde kommun Shauto Clarion Collection Majoren Quality Hotel Prisma Ortopedservice