Registration Fee:
All teams paid
Some teams paid
No fees paid

List of registered teams

Club Team name Category Payment status
Ahlafors IF Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Ahlafors IF Flickor 11 (födda 2009) All teams paid
Axvalls IF Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Bergums IF Sharks Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Bergums IF Ninjas Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Bergums IF Vit Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
Bergums IF Blå Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
Bergums IF Flickor 10 (födda 2010) All teams paid
Bergums IF Flickor 11 (födda 2009) All teams paid
Bergums IF Flickor 11 (födda 2009) All teams paid
Bk Trix Bk-trix F08 Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
Bovall & Hunnebo if P-11 Hbif Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Degerfors IF Flickor 11 (födda 2009) No fees paid
Degerfors IF Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
Egnahems BK Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Egnahems BK Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Fagersanna IF Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Fagersanna IF Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Falköpings KIK Flickor 10 (födda 2010) All teams paid
Falköpings KIK Flickor 10 (födda 2010) All teams paid
Floda Boif Vit Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Floda Boif Blå Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Floda Boif Blå Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Floda Boif Vit Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Floda Boif Flickor 11 (födda 2009) No fees paid
FlodaBoif F08 Flickor 12 (födda 2008) All teams paid
Götene IF Blå Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Götene IF Vit Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Halvorstorps IS Gul Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Halvorstorps IS Svart Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Hertzöga BK Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
Hertzöga BK Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
Huskvarna ff Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
Huskvarna ff Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
HÖRNEBO SK Flickor 11 (födda 2009) No fees paid
HÖRNEBO SK Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
IFK Hjo Blå Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
IFK Hjo Vit Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
IFK Hjo Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
IFK Hjo Blå Flickor 11 (födda 2009) No fees paid
IFK Hjo Vit Flickor 11 (födda 2009) No fees paid
IFK Skoghall DF Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
IFK Skoghall DF Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
IFK Skoghall DF Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
IFK Skövde FK Skövde 4 Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
IFK Skövde FK Skövde 3 Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
IFK Skövde FK Skövde 2 Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
IFK Skövde FK Skövde 1 Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
IFK Skövde FK Blå-Vit Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
IFK Skövde FK Vit Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
IFK Skövde FK Blå Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
IFK Skövde Fotboll Vit Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
IFK Skövde Fotboll Blå Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
IFK Tidaholm Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
IFK Tidaholm Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
IFK Tidaholm Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
IFK Värnamo Flickor 11 (födda 2009) All teams paid
IFK Värnamo Flickor 12 (födda 2008) All teams paid
Igelstorps IK Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Igelstorps IK Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
IK Zenith Svart Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
IK Zenith Vit Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
IK Zenith Grön Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
IK Zenith grön Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
IK Zenith vit Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
Kullavik IF Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
Kullavik IF Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
Kullavik IF P09 Gul Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Kullavik IF P09 Blå Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Kungsladugårds BK Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Kungsladugårds BK Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Kungsladugårds BK Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Kungsladugårds BK Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Landvetter IF 2003 Lila Flickor 10 (födda 2010) All teams paid
Landvetter IF 2003 Gul Flickor 10 (födda 2010) All teams paid
Landvetter IF 2003 Blå Flickor 10 (födda 2010) All teams paid
Landvetter IF 2003 Rosa Flickor 10 (födda 2010) All teams paid
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Landvetter IS Röd Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Landvetter IS Vit Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Landvetter IS Svart Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Lerdala If Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Lerdala if/ tymer if Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Lerums IS Vit Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Lerums IS Svart Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Lerums IS Lila Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Lidköpings FK vit Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Lidköpings FK svart Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Lidköpings FK röd Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Lidköpings FK Svart Flickor 12 (födda 2008) All teams paid
Lidköpings FK Röd Flickor 12 (födda 2008) All teams paid
Mariestads bk Vit Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Mariestads bk Blå Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Mariestads bk Röd Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Mölnlycke IF Vit Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
Mölnlycke IF Svart Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
Mölnlycke IF Gul Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
Partille IF Vit Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
Partille IF Röd Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
Skara FC Blå Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Skara FC Vit Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Skara FC Röd Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Skara FC Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Skultorps IF Gul Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Skultorps IF Svart Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Skultorps IF Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Skultorps IF Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
Skultorps IF Svart Flickor 10 (födda 2010) All teams paid
Skultorps IF Gul Flickor 10 (födda 2010) All teams paid
Skultorps IF Flickor 11 (födda 2009) All teams paid
Skärblacka if Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
Skövde AIK Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Skövde AIK Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Skövde AIK Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Skövde AIK Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Skövde AIK Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
Skövde AIK Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
Skövde KIK Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
Skövde KIK Flickor 12 (födda 2008) All teams paid
Stenungsund IF Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Stenungsund IF Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Svärtinge SK Blå Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Svärtinge SK Vit Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Tidaholms GoIF Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Tidaholms GoIF Flickor 11 (födda 2009) All teams paid
Torp Goif Flickor 11 (födda 2009) All teams paid
Trollhättan Bois Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Trollhättan Bois Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Tyresö Ff 2 Gul Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Tyresö Ff 1 Röd Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Tölö IF Svart Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Tölö IF Grön Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
TÖREBODA IK Flickor 11 (födda 2009) All teams paid
TÖREBODA IK Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
Ulvåkers IF Röd Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Ulvåkers IF Svart Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Ulvåkers IF Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Ulvåkers IF / Värings Gif Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Ulvåkers IF Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Ulvåkers IF Flickor 10 (födda 2010) All teams paid
Ulvåkers IF Flickor 11 (födda 2009) All teams paid
Ulvåkers IF Flickor 12 (födda 2008) All teams paid
Vallens IF Vit Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Vallens IF Blå Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Vallens IF f08 Flickor 12 (födda 2008) All teams paid
Varnhems IF Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Våmbs IF Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Våmbs IF Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Våmbs IF Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Våmbs IF Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
Värnamo Södra Vit Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Värnamo Södra Röd Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Värnamo Södra Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Värnamo Södra röd Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
Åsarp/Trädet FK Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Älvängen IK Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Älvängen IK Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Älvängens IK Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
Öjersjö IF Vit Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Öjersjö IF Blå/Vit Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Öjersjö IF Blå Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Öjersjö IF Svart Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Öjersjö IF Blå Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Öjersjö IF Vit Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Öjersjö IF Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
Öjersjö IF Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
Öjersjö IF Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
Ösets BK Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
One Partner Group Gunnar Dafgård Grolls Skövde kommun Shauto Clarion Collection Majoren Quality Hotel Prisma Ortopedservice