Registration Fee:
All teams payed
Some teams payed
No fees payed

Liste der registrierten Teams

Club Category Team name Payment status
Ahlafors IF Pojkar 10 (födda 2010) Ahlafors IF All teams payed
Fagersanna IF Pojkar 10 (födda 2010) Fagersanna IF No fees payed
Floda boif Pojkar 11 (födda 2009) Floda boif Vit No fees payed
Floda boif Pojkar 11 (födda 2009) Floda boif Blå No fees payed
Floda boif Pojkar 12 (födda 2008) Floda BoIF Blå No fees payed
Floda boif Pojkar 12 (födda 2008) Floda BoIF Vit No fees payed
FlodaBoif F08 Flickor 12 (födda 2008) FlodaBoif F08 No fees payed
Götene IF Pojkar 11 (födda 2009) Götene IF Vit No fees payed
Götene IF Pojkar 11 (födda 2009) Götene IF Blå No fees payed
Ifk Hjo Pojkar 12 (födda 2008) IFK HJO All teams payed
IFK Skoghall DF Flickor 12 (födda 2008) IFK Skoghall DF 3 No fees payed
IFK Skoghall DF Flickor 12 (födda 2008) IFK Skoghall DF 2 No fees payed
IFK Skoghall DF Flickor 12 (födda 2008) IFK Skoghall DF 1 No fees payed
Igelstorps IK Pojkar 11 (födda 2009) Igelstorps IK 1 No fees payed
Igelstorps IK Pojkar 11 (födda 2009) Igelstorps IK 2 No fees payed
IK Zenith Pojkar 12 (födda 2008) IK Zenith Svart All teams payed
IK Zenith Pojkar 12 (födda 2008) IK Zenith Vit All teams payed
IK Zenith Pojkar 12 (födda 2008) IK Zenith Grön All teams payed
IK Zenith Flickor 12 (födda 2008) IK Zenith grön No fees payed
IK Zenith Flickor 12 (födda 2008) IK Zenith vit No fees payed
Kullavik IF Pojkar 12 (födda 2008) Kullavik IF 2 No fees payed
Kullavik IF Pojkar 12 (födda 2008) Kullavik IF 1 No fees payed
Kungsladugårds BK Pojkar 12 (födda 2008) Kungsladugårds BK 2 No fees payed
Kungsladugårds BK Pojkar 12 (födda 2008) Kungsladugårds BK 1 No fees payed
Landvetter IF 2003 Flickor 10 (födda 2010) Landvetter IF 2003 Lila All teams payed
Landvetter IF 2003 Flickor 10 (födda 2010) Landvetter IF 2003 Gul All teams payed
Landvetter IF 2003 Flickor 10 (födda 2010) Landvetter IF 2003 Blå All teams payed
Landvetter IF 2003 Flickor 10 (födda 2010) Landvetter IF 2003 Rosa All teams payed
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Landvetter IS 5 No fees payed
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Landvetter IS 4 No fees payed
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Landvetter IS 3 No fees payed
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Landvetter IS 2 No fees payed
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) Landvetter IS 1 No fees payed
Mölnlycke IF Flickor 12 (födda 2008) Mölnlycke IF Vit No fees payed
Mölnlycke IF Flickor 12 (födda 2008) Mölnlycke IF Gul No fees payed
Mölnlycke IF Flickor 12 (födda 2008) Mölnlycke IF Svart No fees payed
Skultorps IF Flickor 11 (födda 2009) Skultorps IF All teams payed
Skövde AIK Pojkar 10 (födda 2010) Skövde AIK 1 No fees payed
Skövde AIK Pojkar 10 (födda 2010) Skövde AIK 2 No fees payed
Skövde KIK Flickor 12 (födda 2008) Skövde KIK 2 No fees payed
Skövde KIK Flickor 12 (födda 2008) Skövde KIK 1 No fees payed
Svärtinge SK Pojkar 11 (födda 2009) Svärtinge SK Vit No fees payed
Svärtinge SK Pojkar 11 (födda 2009) Svärtinge SK Blå No fees payed
Tidaholms GoIF Flickor 11 (födda 2009) Tidaholms GoIF No fees payed
Torp Goif Flickor 11 (födda 2009) Torp Goif No fees payed
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2010) Ulvåkers IF Röd All teams payed
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2010) Ulvåkers IF Svart All teams payed
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2010) Ulvåkers IF 1 No fees payed
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2010) Ulvåkers IF 2 No fees payed
Ulvåkers IF Pojkar 11 (födda 2009) Ulvåkers IF All teams payed
Ulvåkers IF Pojkar 12 (födda 2008) Ulvåkers IF All teams payed
Ulvåkers IF Flickor 10 (födda 2010) Ulvåkers IF All teams payed
Ulvåkers IF Flickor 11 (födda 2009) Ulvåkers IF All teams payed
Ulvåkers IF Flickor 12 (födda 2008) Ulvåkers IF All teams payed
Vallens IF Pojkar 12 (födda 2008) Vallens IF Vit All teams payed
Vallens IF Pojkar 12 (födda 2008) Vallens IF Blå All teams payed
Vallens IF Flickor 12 (födda 2008) Vallens if f08 All teams payed
One Partner Group Gunnar Dafgård Grolls Skövde kommun Shauto Clarion Collection Majoren Quality Hotel Prisma Ortopedservice