Registration Fee:
All teams paid
Some teams paid
No fees paid

List of registered teams

Club Team name Category Payment status
Avesta aik P07 Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Avesta aik Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Bk Trix Bk-trix F08 Flickor 12 (födda 2008) All teams paid
Bovall & Hunnebo if P-11 Hbif Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Degerfors IF Flickor 11 (födda 2009) No fees paid
Degerfors IF Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
Egnahems BK Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Egnahems BK Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Fagersanna IF Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Floda boif Flickor 11 (födda 2009) No fees paid
Hertzöga BK Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
Hertzöga BK Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
Huskvarna ff Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
Huskvarna ff Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
HÖRNEBO SK Flickor 11 (födda 2009) No fees paid
HÖRNEBO SK Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
IFK Hjo Blå Flickor 11 (födda 2009) No fees paid
IFK Hjo Vit Flickor 11 (födda 2009) No fees paid
IFK Tidaholm Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
IFK Tidaholm Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
IFK Tidaholm Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
IFK Värnamo Flickor 11 (födda 2009) All teams paid
IFK Värnamo Flickor 12 (födda 2008) All teams paid
Igelstorps IK Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
IK Zenith grön Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
IK Zenith vit Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
Kungsladugårds BK Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Landvetter IS Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Landvetter IS Röd Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Landvetter IS Vit Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Landvetter IS Svart Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Lerdala If Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Lerdala if/ tymer if Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Lerums IS Vit Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Lerums IS Svart Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Lerums IS Lila Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Mariestad BoIS FF Vit Flickor 11 (födda 2009) No fees paid
Mariestad BoIS FF Röd Flickor 11 (födda 2009) No fees paid
Skara FC Blå Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Skara FC Vit Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Skara FC Röd Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Skultorps IF Gul Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Skultorps IF Svart Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Skultorps IF Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Skultorps IF Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
Skultorps IF Svart Flickor 10 (födda 2010) All teams paid
Skultorps IF Gul Flickor 10 (födda 2010) All teams paid
Skövde AIK Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Skövde AIK Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Skövde AIK Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Skövde AIK Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Skövde AIK Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
Skövde AIK Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
Tibro AIK Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
Tibro AIK Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
Trollhättan Bois Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Trollhättan Bois Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Tymer/Lerdala Flickor 11 (födda 2009) All teams paid
Tyresö Ff 2 Gul Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Tyresö Ff 1 Röd Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
TÖREBODA IK Flickor 11 (födda 2009) All teams paid
TÖREBODA IK Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
Ulvåkers IF Röd Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Ulvåkers IF Svart Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Ulvåkers IF Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Ulvåkers IF / Värings Gif Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Ulvåkers IF Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Ulvåkers IF Flickor 10 (födda 2010) All teams paid
Ulvåkers IF Flickor 11 (födda 2009) All teams paid
Ulvåkers IF Flickor 12 (födda 2008) All teams paid
Varnhems IF Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Våmbs IF Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Värnamo Södra Vit Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Värnamo Södra Röd Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Värnamo Södra Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Åsarp/Trädet FK Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Älvängen IK Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Älvängen IK Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Älvängens IK Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
Öjersjö IF Svart Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Öjersjö IF Blå Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Öjersjö IF Vit Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Öjersjö IF Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
Öjersjö IF Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
Öjersjö IF Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
Ösets BK Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
One Partner Group Gunnar Dafgård Grolls Skövde kommun Shauto Clarion Collection Majoren Quality Hotel Prisma Ortopedservice