Detta är resultaten från Ulvacupen 2015. Se de senaste resultaten från Ulvacupen 2020 här.



Söndag 14/6 (Dag 2)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
14062500 sö 14/06 07:30 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 13 P10 Slutspel B 1/16 Final Ulvåkers IF röd 1 - 7 Skultorps IF Svart    
14062800 sö 14/06 07:30 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 14 P10 Slutspel B 1/16 Final IFK Falköping Blå 2 - 1 IFK Mariestad 1    
14062900 sö 14/06 07:30 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 15 P10 Slutspel B 1/16 Final Backatorp IF 2 6 - 0 Ulvåkers IF svart    
14063000 sö 14/06 07:30 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 16 P10 Slutspel B 1/16 Final Skultorps IF Gul 7 - 2 Hermansby IF    
14063700 sö 14/06 07:30 sö 14/06 Väringsvallen P12 Slutspel B 1/16 Final IFK Skövde FK 2 2 - 1 AIK Vit    
14063800 sö 14/06 07:30 sö 14/06 Väringsvallen 9 P12 Slutspel B 1/16 Final Älvängens IK 3 1 - 0 Skara FC 1    
14063900 sö 14/06 07:30 sö 14/06 Väringsvallen 10 P12 Slutspel B 1/16 Final Värnamo Södra FF Vit 2 - 0 Gnosjö IF    
14064000 sö 14/06 07:30 sö 14/06 Väringsvallen 11 P12 Slutspel B 1/16 Final Bergums IF 1 3 - 2 P Mariestads BK 1    
14060400 sö 14/06 07:30 sö 14/06 Åbrovallen 1 P11 Slutspel B 1/32 Final Mossens BK Svart 1 - 0 Stenkullen GoIK    
14060500 sö 14/06 07:30 sö 14/06 Åbrovallen 2 P11 Slutspel B 1/32 Final Tidaholms Gif 1 0 - 3 Råda BK 2    
14060600 sö 14/06 07:30 sö 14/06 Åbrovallen 3 P11 Slutspel A 1/32 Final Lerums IS 2 0 - 2 IF Warta 2    
14060700 sö 14/06 07:30 sö 14/06 Åbrovallen 4 P11 Slutspel A 1/32 Final Värnamo Södra FF 1 3 - 1 Ulvåkers IF Röd    
14060800 sö 14/06 07:30 sö 14/06 Åbrovallen 5 P11 Slutspel B 1/16 Final Igelstorps IK 3 - 0 IFK Värsås    
14060900 sö 14/06 07:30 sö 14/06 Åbrovallen 6 P11 Slutspel B 1/16 Final IFK Skövde FK 3 5 - 1 Ulvåkers IF svart    
14061000 sö 14/06 07:30 sö 14/06 Åbrovallen 7 P11 Slutspel B 1/16 Final IFK Skövde FK 2 3 - 0 Axvall/Varnhem    
14060100 sö 14/06 07:30 sö 14/06 Åbrovallen 8 P11 Slutspel B 1/16 Final IK Zenith 3 3 - 2 Öjersjö IF 1    
14062501 sö 14/06 08:00 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 13 P10 Slutspel B 1/16 Final IFK Skövde FK 3 4 - 0 Igelstorps IK    
14062801 sö 14/06 08:00 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 14 P10 Slutspel B 1/16 Final Floda BoIF 3 3 - 0 Lerums IS 1    
14062901 sö 14/06 08:00 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 15 P10 Slutspel B 1/16 Final IFK Mariestad 3 2 - 1 IFK Tidaholm 2    
14063001 sö 14/06 08:00 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 16 P10 Slutspel B 1/16 Final IFK Mariestad 2 3 - 2 P IK Zenith 4    
14063701 sö 14/06 08:00 sö 14/06 Väringsvallen P12 Slutspel B 1/16 Final Guldhedens IK 3 - 1 IFK Falköping Blå    
14063801 sö 14/06 08:00 sö 14/06 Väringsvallen 9 P12 Slutspel B 1/16 Final IFK Mariestad 0 - 1 W Värings GIF Väring/Tidan    
14063901 sö 14/06 08:00 sö 14/06 Väringsvallen 10 P12 Slutspel B 1/16 Final Dalsjöfors GoIF 2 3 - 1 Vallens IF 2    
14064001 sö 14/06 08:00 sö 14/06 Väringsvallen 11 P12 Slutspel B 1/16 Final Bredaryds IK 0 - 1 Dalsjöfors GoIF 1    
14060401 sö 14/06 08:00 sö 14/06 Åbrovallen 1 P11 Slutspel B 1/16 Final Öjersjö IF 2 6 - 1 Tibro AIK FK    
14060501 sö 14/06 08:00 sö 14/06 Åbrovallen 2 P11 Slutspel B 1/16 Final Mossens BK Gul 3 - 2 Skultorps IF    
14060601 sö 14/06 08:00 sö 14/06 Åbrovallen 3 P11 Slutspel B 1/16 Final IF Mölndal Fotboll 2 2 - 3 Råda BK 1    
14060701 sö 14/06 08:00 sö 14/06 Åbrovallen 4 P11 Slutspel B 1/16 Final Tidaholms Gif 2 3 - 2 IK Zenith 4    
14060801 sö 14/06 08:00 sö 14/06 Åbrovallen 5 P11 Slutspel B 1/16 Final Fagersanna If 0 - 2 Våmbs IF Grön    
14060901 sö 14/06 08:00 sö 14/06 Åbrovallen 6 P11 Slutspel B 1/16 Final IK Zenith 1 4 - 0 Skara FC Blå    
14061001 sö 14/06 08:00 sö 14/06 Åbrovallen 7 P11 Slutspel B 1/16 Final Ahlafors IF 3 - 0 Värings GIF Väring/Tidan    
14060101 sö 14/06 08:00 sö 14/06 Åbrovallen 8 P11 Slutspel B 1/16 Final Kareby IS 1 - 0 Orust MGH    
14062502 sö 14/06 08:30 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 13 P10 Slutspel B 1/16 Final IFK Falköping Vit 2 - 3 Våmbs IF Vit    
14062802 sö 14/06 08:30 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 14 P10 Slutspel B 1/16 Final IFK Hjo P05 1 - 0 Värnamo Södra FF Röd    
14062902 sö 14/06 08:30 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 15 P10 Slutspel B 1/16 Final Bergums IF 0 - 3 IFK Falköping Blåvit    
14063002 sö 14/06 08:30 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 16 P10 Slutspel B 1/16 Final Ahlafors IF 4 - 1 Jula BK    
14063702 sö 14/06 08:30 sö 14/06 Väringsvallen P12 Slutspel B 1/16 Final Tidaholms Gif 1 6 - 0 Skövde AIK 2    
14063802 sö 14/06 08:30 sö 14/06 Väringsvallen 9 P12 Slutspel B 1/16 Final Snarøya SK 2 2 - 0 BK Trix    
14063902 sö 14/06 08:30 sö 14/06 Väringsvallen 10 P12 Slutspel B 1/16 Final Lunden ÖBK 2 5 - 1 Skara FC 2    
14064002 sö 14/06 08:30 sö 14/06 Väringsvallen 11 P12 Slutspel B 1/16 Final Mariestads BK 2 2 - 0 Ulvåkers IF Röd    
14060402 sö 14/06 08:30 sö 14/06 Åbrovallen 1 P11 Slutspel B 1/16 Final IF Weimer Lyrestad 1 - 2 P Råda BK 2    
14060502 sö 14/06 08:30 sö 14/06 Åbrovallen 2 P11 Slutspel B 1/16 Final IFK Hjo 1 - 3 Bergums IF 1    
14060602 sö 14/06 08:30 sö 14/06 Åbrovallen 3 P11 Slutspel B 1/16 Final Stenstorps IF IF 0 - 1 Mossens BK Svart    
14060702 sö 14/06 08:30 sö 14/06 Åbrovallen 4 P11 Slutspel B 1/16 Final Skövde AIK 1 - 5 Skara FC Röd    
14060802 sö 14/06 08:30 sö 14/06 Åbrovallen 5 P11 Slutspel A 1/16 Final Bergums IF 2 1 - 2 IF Warta 2    
14060902 sö 14/06 08:30 sö 14/06 Åbrovallen 6 P11 Slutspel A 1/16 Final Örgryte IS 2 3 - 0 Bergums IF 3    
14061002 sö 14/06 08:30 sö 14/06 Åbrovallen 7 P11 Slutspel A 1/16 Final Stala IF 2 - 1 Lerums IS 4    
14060102 sö 14/06 08:30 sö 14/06 Åbrovallen 8 P11 Slutspel A 1/16 Final KB Karlskoga 1 0 - 2 IF Tymer    
14062503 sö 14/06 09:00 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 13 P10 Slutspel A 1/16 Final Landvetter IS 3 1 - 5 Backatorp IF 1    
14062803 sö 14/06 09:00 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 14 P10 Slutspel A 1/16 Final Floda BoIF 1 1 - 2 P Landvetter IS 2    
14062903 sö 14/06 09:00 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 15 P10 Slutspel A 1/16 Final Älvängens IK 4 - 1 Floda BoIF 2    
14063003 sö 14/06 09:00 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 16 P10 Slutspel A 1/16 Final IF Väster Orange 4 - 0 IFK Skövde FK 2    
14063703 sö 14/06 09:00 sö 14/06 Väringsvallen P12 Slutspel B 1/16 Final Ulvåkers IF Svart 5 - 1 Orust MGH    
14063803 sö 14/06 09:00 sö 14/06 Väringsvallen 9 P12 Slutspel B 1/16 Final Lunden ÖBK 1 4 - 0 Tibro AIK FK 2    
14063903 sö 14/06 09:00 sö 14/06 Väringsvallen 10 P12 Slutspel B 1/16 Final Tibro AIK FK 1 2 - 3 Vallens IF 1    
14064003 sö 14/06 09:00 sö 14/06 Väringsvallen 11 P12 Slutspel B 1/16 Final Lekstorps IF 0 - 4 Tidaholms Gif 2    
14060403 sö 14/06 09:00 sö 14/06 Åbrovallen 1 P11 Slutspel A 1/16 Final KB Karlskoga 2 4 - 1 Kållered SK 1    
14060503 sö 14/06 09:00 sö 14/06 Åbrovallen 2 P11 Slutspel A 1/16 Final IF Mölndal Fotboll 1 1 - 2 Jula BK    
14060603 sö 14/06 09:00 sö 14/06 Åbrovallen 3 P11 Slutspel A 1/16 Final Egnahems BK 1 - 0 Värnamo Södra FF 2    
14060703 sö 14/06 09:00 sö 14/06 Åbrovallen 4 P11 Slutspel A 1/16 Final IFK Mariestad 5 - 2 Mölltorp/Breviks AIF    
14060803 sö 14/06 09:00 sö 14/06 Åbrovallen 5 P11 Slutspel A 1/16 Final Örgryte IS 1 1 - 2 Värnamo Södra FF 1    
14060903 sö 14/06 09:00 sö 14/06 Åbrovallen 6 P11 Slutspel A 1/16 Final IFK Falköping Vit 2 - 1 IK Zenith 2    
14061003 sö 14/06 09:00 sö 14/06 Åbrovallen 7 P11 Slutspel A 1/16 Final Våmbs IF Vit 3 - 1 Kållered SK 2    
14060103 sö 14/06 09:00 sö 14/06 Åbrovallen 8 P11 Slutspel A 1/16 Final IFK Skövde FK 1 0 - 1 Floby-Grolanda IF    
14062504 sö 14/06 09:30 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 13 P10 Slutspel A 1/16 Final Landvetter IS 1 5 - 0 IK Zenith 3    
14062804 sö 14/06 09:30 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 14 P10 Slutspel A 1/16 Final Ulvåkers IF P05 0 - 2 IF Väster Vit    
14062904 sö 14/06 09:30 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 15 P10 Slutspel A 1/16 Final IK Zenith 1 0 - 2 Våmbs IF Svart    
14063004 sö 14/06 09:30 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 16 P10 Slutspel A 1/16 Final Tidaholms Gif 1 4 - 1 IFK Tidaholm 1    
14063704 sö 14/06 09:30 sö 14/06 Väringsvallen P12 Slutspel A 1/16 Final Värnamo Södra FF Röd 2 - 1 Askim IK    
14063804 sö 14/06 09:30 sö 14/06 Väringsvallen 9 P12 Slutspel A 1/16 Final Mullsjö IF 2 - 1 Bergums IF 2    
14063904 sö 14/06 09:30 sö 14/06 Väringsvallen 10 P12 Slutspel A 1/16 Final Hjulsbro IK Grön 2 - 1 IFK Hjo    
14064004 sö 14/06 09:30 sö 14/06 Väringsvallen 11 P12 Slutspel A 1/16 Final Hjulsbro IK Blå 5 - 1 IFK Falköping Vit    
14060404 sö 14/06 09:30 sö 14/06 Åbrovallen 1 P11 Slutspel A 1/16 Final IFK Värnamo 6 - 1 Lerums IS 1    
14060504 sö 14/06 09:30 sö 14/06 Åbrovallen 2 P11 Slutspel A 1/16 Final Stångebro United 3 - 0 Lerums IS 3    
14060604 sö 14/06 09:30 sö 14/06 Åbrovallen 3 P11 Slutspel A 1/16 Final IFK Falköping Blå 4 - 1 Råda BK 3    
14060704 sö 14/06 09:30 sö 14/06 Åbrovallen 4 P11 Slutspel A 1/16 Final IF Warta 1 2 - 0 Töreboda IK    
14060804 sö 14/06 09:30 sö 14/06 Åbrovallen 5 P11 Slutspel B 1/8 Final Mossens BK Svart 1 - 0 Skara FC Röd    
14060904 sö 14/06 09:30 sö 14/06 Åbrovallen 6 P11 Slutspel B 1/8 Final IFK Skövde FK 2 0 - 1 IK Zenith 3    
14061004 sö 14/06 09:30 sö 14/06 Åbrovallen 7 P11 Slutspel B 1/8 Final Öjersjö IF 2 4 - 1 Mossens BK Gul    
14060104 sö 14/06 09:30 sö 14/06 Åbrovallen 8 P11 Slutspel B 1/8 Final Råda BK 1 2 - 1 Tidaholms Gif 2    
14062505 sö 14/06 10:00 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 13 P10 Slutspel A 1/16 Final Bankeryd SK 2 0 - 2 Örgryte IS P10 1    
14062805 sö 14/06 10:00 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 14 P10 Slutspel A 1/16 Final BK Häcken  2 7 - 2 Bankeryd SK 1    
14062905 sö 14/06 10:00 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 15 P10 Slutspel A 1/16 Final Lerums IS 3 0 - 5 Värnamo Södra FF vit    
14063005 sö 14/06 10:00 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 16 P10 Slutspel A 1/16 Final Tidaholms Gif 2 0 - 1 Örgryte IS P10 2    
14063705 sö 14/06 10:00 sö 14/06 Väringsvallen P12 Slutspel A 1/16 Final Floda BoIF Vit 2 - 3 W Snarøya SK 1    
14063805 sö 14/06 10:00 sö 14/06 Väringsvallen 9 P12 Slutspel A 1/16 Final IF Brommapo...a 03-13 Röd 0 - 2 FBK Karlstad 4 röd    
14063905 sö 14/06 10:00 sö 14/06 Väringsvallen 10 P12 Slutspel A 1/16 Final Våmbs IF P-03 Svart 2 - 1 P Sils IF    
14064005 sö 14/06 10:00 sö 14/06 Väringsvallen 11 P12 Slutspel A 1/16 Final Tidaholms Gif 3 2 - 1 IFK Skövde FK 3    
14060405 sö 14/06 10:00 sö 14/06 Åbrovallen 1 P11 Slutspel B 1/8 Final Råda BK 2 0 - 3 Våmbs IF Grön    
14060505 sö 14/06 10:00 sö 14/06 Åbrovallen 2 P11 Slutspel B 1/8 Final Ahlafors IF 0 - 3 Kareby IS    
14060605 sö 14/06 10:00 sö 14/06 Åbrovallen 3 P11 Slutspel B 1/8 Final IK Zenith 1 1 - 2 Bergums IF 1    
14060705 sö 14/06 10:00 sö 14/06 Åbrovallen 4 P11 Slutspel B 1/8 Final Igelstorps IK 0 - 5 IFK Skövde FK 3    
14060805 sö 14/06 10:00 sö 14/06 Åbrovallen 5 P11 Slutspel A 1/8 Final IF Warta 2 1 - 0 Örgryte IS 2    
14060905 sö 14/06 10:00 sö 14/06 Åbrovallen 6 P11 Slutspel A 1/8 Final Stala IF 0 - 1 IF Tymer    
14061005 sö 14/06 10:00 sö 14/06 Åbrovallen 7 P11 Slutspel A 1/8 Final KB Karlskoga 2 4 - 0 Jula BK    
14060105 sö 14/06 10:00 sö 14/06 Åbrovallen 8 P11 Slutspel A 1/8 Final Egnahems BK 2 - 1 IFK Mariestad    
14062506 sö 14/06 10:30 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 13 P10 Slutspel B 1/8 Final Våmbs IF Grön 2 - 3 Skultorps IF Svart    
14062806 sö 14/06 10:30 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 14 P10 Slutspel B 1/8 Final IFK Falköping Blå 0 - 5 Backatorp IF 2    
14062906 sö 14/06 10:30 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 15 P10 Slutspel B 1/8 Final IK Zenith 2 0 - 3 Skultorps IF Gul    
14063006 sö 14/06 10:30 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 16 P10 Slutspel B 1/8 Final IFK Skövde FK 3 3 - 0 Floda BoIF 3    
14063706 sö 14/06 10:30 sö 14/06 Väringsvallen P12 Slutspel A 1/16 Final Värnamo Södra FF Svart 0 - 1 Jula BK    
14063806 sö 14/06 10:30 sö 14/06 Väringsvallen 9 P12 Slutspel A 1/16 Final Skultorps IF 1 1 - 0 Floda BoIF Svart    
14063906 sö 14/06 10:30 sö 14/06 Väringsvallen 10 P12 Slutspel A 1/16 Final Våmbs IF P-03 Grönt 1 - 0 IFK Skövde FK 1    
14064006 sö 14/06 10:30 sö 14/06 Väringsvallen 11 P12 Slutspel A 1/16 Final Floda BoIF Blå 1 - 2 Alingsås IF Vit    
14060406 sö 14/06 10:30 sö 14/06 Åbrovallen 1 P11 Slutspel A 1/8 Final Värnamo Södra FF 1 1 - 0 IFK Falköping Vit    
14060506 sö 14/06 10:30 sö 14/06 Åbrovallen 2 P11 Slutspel A 1/8 Final Våmbs IF Vit 2 - 1 Floby-Grolanda IF    
14060606 sö 14/06 10:30 sö 14/06 Åbrovallen 3 P11 Slutspel A 1/8 Final IFK Värnamo 0 - 5 Stångebro United    
14060706 sö 14/06 10:30 sö 14/06 Åbrovallen 4 P11 Slutspel A 1/8 Final IFK Falköping Blå 3 - 2 IF Warta 1    
14060806 sö 14/06 10:30 sö 14/06 Åbrovallen 5 F10 Slutspel B 1/8 Final Ulvåkers IF Röd 0 - 4 Landvetter IF Röd    
14060906 sö 14/06 10:30 sö 14/06 Åbrovallen 6 F10 Slutspel B 1/8 Final Skövde KIK 1 0 - 4 Våmbs IF Grön    
14061006 sö 14/06 10:30 sö 14/06 Åbrovallen 7 F12 Slutspel B 1/8 Final Kvibille BK 2 - 1 Bergums IF 1    
14060106 sö 14/06 10:30 sö 14/06 Åbrovallen 8 F12 Slutspel B 1/8 Final Våmbs IF 1 0 - 4 Skövde KIK F03 vit    
14062507 sö 14/06 11:00 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 13 P10 Slutspel B 1/8 Final IFK Skövde FK 1 3 - 0 IFK Mariestad 3    
14062807 sö 14/06 11:00 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 14 P10 Slutspel B 1/8 Final IFK Mariestad 2 2 - 3 Våmbs IF Vit    
14062907 sö 14/06 11:00 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 15 P10 Slutspel B 1/8 Final Lerums IS 2 3 - 0 IFK Hjo P05    
14063007 sö 14/06 11:00 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 16 P10 Slutspel B 1/8 Final IFK Falköping Blåvit 2 - 1 Ahlafors IF    
14063707 sö 14/06 11:00 sö 14/06 Väringsvallen P12 Slutspel A 1/16 Final Alingsås IF Grön 0 - 1 Råda BK    
14063807 sö 14/06 11:00 sö 14/06 Väringsvallen 9 P12 Slutspel A 1/16 Final Skultorps IF 2 2 - 1 FBK Karlstad 4 svart    
14063907 sö 14/06 11:00 sö 14/06 Väringsvallen 10 P12 Slutspel A 1/16 Final Västerås IK:2 gul 1 - 0 IFK Falköping Blå-Vitt    
14064007 sö 14/06 11:00 sö 14/06 Väringsvallen 11 P12 Slutspel A 1/16 Final Skövde AIK 1 1 - 2 Västerås IK:2 svart    
14060407 sö 14/06 11:00 sö 14/06 Åbrovallen 1 F10 Slutspel A 1/8 Final Kinnarp-Slutarps IF 0 - 1 IFK Tidaholm    
14060507 sö 14/06 11:00 sö 14/06 Åbrovallen 2 F10 Slutspel A 1/8 Final Falköpings KIK 5 - 1 Bergums IF 1    
14060607 sö 14/06 11:00 sö 14/06 Åbrovallen 3 F12 Slutspel A 1/8 Final Stenstorps IF 1 - 2 Skövde KIK F03 1    
14060707 sö 14/06 11:00 sö 14/06 Åbrovallen 4 F12 Slutspel A 1/8 Final Ulvåkers IF 1 2 - 1 Våmbs IF Grön    
14060807 sö 14/06 11:00 sö 14/06 Åbrovallen 5 P11 Slutspel B 1/4 Final Mossens BK Svart 2 - 3 IK Zenith 3    
14060907 sö 14/06 11:00 sö 14/06 Åbrovallen 6 P11 Slutspel B 1/4 Final Öjersjö IF 2 1 - 0 Råda BK 1    
14061007 sö 14/06 11:00 sö 14/06 Åbrovallen 7 P11 Slutspel B 1/4 Final Våmbs IF Grön 0 - 1 Kareby IS    
14060107 sö 14/06 11:00 sö 14/06 Åbrovallen 8 P11 Slutspel B 1/4 Final Bergums IF 1 1 - 2 IFK Skövde FK 3    
14062508 sö 14/06 11:30 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 13 P10 Slutspel A 1/8 Final IFK Värnamo 1 - 0 Backatorp IF 1    
14062808 sö 14/06 11:30 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 14 P10 Slutspel A 1/8 Final Landvetter IS 2 0 - 1 Älvängens IK    
14062908 sö 14/06 11:30 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 15 P10 Slutspel A 1/8 Final IFK Göteborg 6 - 0 IF Väster Orange    
14063008 sö 14/06 11:30 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 16 P10 Slutspel A 1/8 Final Landvetter IS 1 0 - 2 IF Väster Vit    
14063708 sö 14/06 11:30 sö 14/06 Väringsvallen P12 Slutspel B 1/8 Final IFK Skövde FK 2 0 - 3 Älvängens IK 3    
14063808 sö 14/06 11:30 sö 14/06 Väringsvallen 9 P12 Slutspel B 1/8 Final Värnamo Södra FF Vit 4 - 1 Bergums IF 1    
14063908 sö 14/06 11:30 sö 14/06 Väringsvallen 10 P12 Slutspel B 1/8 Final Guldhedens IK 0 - 2 Värings GIF Väring/Tidan    
14064008 sö 14/06 11:30 sö 14/06 Väringsvallen 11 P12 Slutspel B 1/8 Final Dalsjöfors GoIF 2 2 - 4 Dalsjöfors GoIF 1    
14060408 sö 14/06 11:30 sö 14/06 Åbrovallen 1 P11 Slutspel A 1/4 Final IF Warta 2 2 - 0 IF Tymer    
14060508 sö 14/06 11:30 sö 14/06 Åbrovallen 2 P11 Slutspel A 1/4 Final KB Karlskoga 2 2 - 3 Egnahems BK    
14060608 sö 14/06 11:30 sö 14/06 Åbrovallen 3 P11 Slutspel A 1/4 Final Värnamo Södra FF 1 1 - 0 Våmbs IF Vit    
14060708 sö 14/06 11:30 sö 14/06 Åbrovallen 4 P11 Slutspel A 1/4 Final Stångebro United 4 - 0 IFK Falköping Blå    
14060808 sö 14/06 11:30 sö 14/06 Åbrovallen 5 F10 Slutspel B 1/4 Final IK Zenith Grön 3 - 0 Landvetter IF Röd    
14060908 sö 14/06 11:30 sö 14/06 Åbrovallen 6 F10 Slutspel B 1/4 Final Värings GIF Väring/Tidan 1 - 2 Ulvåkers IF svart    
14061008 sö 14/06 11:30 sö 14/06 Åbrovallen 7 F10 Slutspel B 1/4 Final Hörnebo SK 0 - 1 Våmbs IF Grön    
14060108 sö 14/06 11:30 sö 14/06 Åbrovallen 8 F10 Slutspel B 1/4 Final Våmbs IF Vit 2 - 1 Skövde KIK 2    
14062509 sö 14/06 12:00 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 13 P10 Slutspel A 1/8 Final BK Häcken  1 5 - 0 Våmbs IF Svart    
14062809 sö 14/06 12:00 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 14 P10 Slutspel A 1/8 Final Tidaholms Gif 1 0 - 2 Örgryte IS P10 1    
14062909 sö 14/06 12:00 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 15 P10 Slutspel A 1/8 Final IF Väster Grön 0 - 2 BK Häcken  2    
14063009 sö 14/06 12:00 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 16 P10 Slutspel A 1/8 Final Värnamo Södra FF vit 0 - 1 P Örgryte IS P10 2    
14063709 sö 14/06 12:00 sö 14/06 Väringsvallen P12 Slutspel B 1/8 Final Tidaholms Gif 1 3 - 1 Snarøya SK 2    
14063809 sö 14/06 12:00 sö 14/06 Väringsvallen 9 P12 Slutspel B 1/8 Final Lunden ÖBK 2 2 - 0 Mariestads BK 2    
14063909 sö 14/06 12:00 sö 14/06 Väringsvallen 10 P12 Slutspel B 1/8 Final Ulvåkers IF Svart 2 - 0 Lunden ÖBK 1    
14064009 sö 14/06 12:00 sö 14/06 Väringsvallen 11 P12 Slutspel B 1/8 Final Vallens IF 1 2 - 3 P Tidaholms Gif 2    
14060409 sö 14/06 12:00 sö 14/06 Åbrovallen 1 F10 Slutspel A 1/4 Final Skultorps IF 1 - 0 IFK Tidaholm    
14060509 sö 14/06 12:00 sö 14/06 Åbrovallen 2 F10 Slutspel A 1/4 Final IK Zenith Vit 2 - 3 Landvetter IF Vit    
14060609 sö 14/06 12:00 sö 14/06 Åbrovallen 3 F10 Slutspel A 1/4 Final Lerums IS 2 - 3 Falköpings KIK    
14060709 sö 14/06 12:00 sö 14/06 Åbrovallen 4 F10 Slutspel A 1/4 Final Bergums IF 2 3 - 2 Bergums IF 3    
14060809 sö 14/06 12:00 sö 14/06 Åbrovallen 5 F12 Slutspel B 1/4 Final Ulvåkers IF 2 0 - 1 Kvibille BK    
14060909 sö 14/06 12:00 sö 14/06 Åbrovallen 6 F12 Slutspel B 1/4 Final Bergums IF 2 0 - 1 Vallens IF 1    
14061009 sö 14/06 12:00 sö 14/06 Åbrovallen 7 F12 Slutspel B 1/4 Final Solängens BK 2 3 - 1 Skövde KIK F03 vit    
14060109 sö 14/06 12:00 sö 14/06 Åbrovallen 8 F12 Slutspel B 1/4 Final BK Häcken  2 0 - 1 Myckleby IK/Stala    
14062510 sö 14/06 12:30 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 13 P10 Slutspel B 1/4 Final Skultorps IF Svart 0 - 4 Backatorp IF 2    
14062810 sö 14/06 12:30 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 14 P10 Slutspel B 1/4 Final Skultorps IF Gul 2 - 3 IFK Skövde FK 3    
14062910 sö 14/06 12:30 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 15 P10 Slutspel B 1/4 Final IFK Skövde FK 1 1 - 2 Våmbs IF Vit    
14063010 sö 14/06 12:30 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 16 P10 Slutspel B 1/4 Final Lerums IS 2 1 - 2 P IFK Falköping Blåvit    
14063710 sö 14/06 12:30 sö 14/06 Väringsvallen P12 Slutspel B 1/4 Final Älvängens IK 3 2 - 1 P Värnamo Södra FF Vit    
14063810 sö 14/06 12:30 sö 14/06 Väringsvallen 9 P12 Slutspel B 1/4 Final Värings GIF Väring/Tidan 3 - 1 Dalsjöfors GoIF 1    
14060410 sö 14/06 12:30 sö 14/06 Åbrovallen 1 P12 Slutspel A 1/8 Final Jula BK 0 - 7 Skultorps IF 1    
14060510 sö 14/06 12:30 sö 14/06 Åbrovallen 2 P12 Slutspel A 1/8 Final Våmbs IF P-03 Grönt 0 - 3 Alingsås IF Vit    
14060610 sö 14/06 12:30 sö 14/06 Åbrovallen 3 P12 Slutspel A 1/8 Final Råda BK 0 - 1 Skultorps IF 2    
14060710 sö 14/06 12:30 sö 14/06 Åbrovallen 4 P12 Slutspel A 1/8 Final Västerås IK:2 gul 3 - 1 Västerås IK:2 svart    
14060810 sö 14/06 12:30 sö 14/06 Åbrovallen 5 P12 Slutspel A 1/8 Final Värnamo Södra FF Röd 2 - 1 Mullsjö IF    
14060910 sö 14/06 12:30 sö 14/06 Åbrovallen 6 P12 Slutspel A 1/8 Final Hjulsbro IK Grön 2 - 3 Hjulsbro IK Blå    
14061010 sö 14/06 12:30 sö 14/06 Åbrovallen 7 P12 Slutspel A 1/8 Final Snarøya SK 1 0 - 1 FBK Karlstad 4 röd    
14060110 sö 14/06 12:30 sö 14/06 Åbrovallen 8 P12 Slutspel A 1/8 Final Våmbs IF P-03 Svart 2 - 3 Tidaholms Gif 3    
14062511 sö 14/06 13:00 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 13 P10 Slutspel A 1/4 Final IFK Värnamo 3 - 0 Älvängens IK    
14062811 sö 14/06 13:00 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 14 P10 Slutspel A 1/4 Final IFK Göteborg 1 - 0 IF Väster Vit    
14062911 sö 14/06 13:00 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 15 P10 Slutspel A 1/4 Final BK Häcken  1 6 - 0 Örgryte IS P10 1    
14063011 sö 14/06 13:00 sö 14/06 Tidan Vadsbovallen 16 P10 Slutspel A 1/4 Final BK Häcken  2 3 - 1 Örgryte IS P10 2    
14063711 sö 14/06 13:00 sö 14/06 Väringsvallen P12 Slutspel B 1/4 Final Tidaholms Gif 1 0 - 4 Lunden ÖBK 2    
14063811 sö 14/06 13:00 sö 14/06 Väringsvallen 9 P12 Slutspel B 1/4 Final Ulvåkers IF Svart 0 - 1 Tidaholms Gif 2    
14060411 sö 14/06 15:00 sö 14/06 Åbrovallen 1 P11 Slutspel B Semifinal IK Zenith 3 0 - 1 Öjersjö IF 2    
14060511 sö 14/06 15:00 sö 14/06 Åbrovallen 2 P11 Slutspel B Semifinal Kareby IS 3 - 4 IFK Skövde FK 3    
14060611 sö 14/06 15:00 sö 14/06 Åbrovallen 3 F10 Slutspel B Semifinal IK Zenith Grön 1 - 0 Ulvåkers IF svart    
14060711 sö 14/06 15:00 sö 14/06 Åbrovallen 4 F10 Slutspel B Semifinal Våmbs IF Grön 4 - 0 Våmbs IF Vit    
14060811 sö 14/06 15:00 sö 14/06 Åbrovallen 5 F12 Slutspel A 1/4 Final Våmbs IF Vit 1 - 3 Skövde KIK F03 1    
14060911 sö 14/06 15:00 sö 14/06 Åbrovallen 6 F12 Slutspel A 1/4 Final Solängens BK 1 4 - 1 Backatorp IF    
14061011 sö 14/06 15:00 sö 14/06 Åbrovallen 7 F12 Slutspel A 1/4 Final Lerums IS 2 - 0 Ulvåkers IF 1    
14060111 sö 14/06 15:00 sö 14/06 Åbrovallen 8 F12 Slutspel A 1/4 Final Vallens IF 2 2 - 0 BK Häcken  1    
14060412 sö 14/06 15:30 sö 14/06 Åbrovallen 1 F10 Slutspel A Semifinal Skultorps IF 4 - 0 Landvetter IF Vit    
14060512 sö 14/06 15:30 sö 14/06 Åbrovallen 2 F10 Slutspel A Semifinal Falköpings KIK 2 - 1 Bergums IF 2    
14060612 sö 14/06 15:30 sö 14/06 Åbrovallen 3 P12 Slutspel A 1/4 Final Skultorps IF 2 4 - 3 Västerås IK:2 gul    
14060712 sö 14/06 15:30 sö 14/06 Åbrovallen 4 P12 Slutspel A 1/4 Final Skultorps IF 1 0 - 1 Alingsås IF Vit    
14060812 sö 14/06 15:30 sö 14/06 Åbrovallen 5 P12 Slutspel A 1/4 Final FBK Karlstad 4 röd 4 - 1 Tidaholms Gif 3    
14060912 sö 14/06 15:30 sö 14/06 Åbrovallen 6 P12 Slutspel A 1/4 Final Värnamo Södra FF Röd 0 - 2 Hjulsbro IK Blå    
14061012 sö 14/06 15:30 sö 14/06 Åbrovallen 7 F12 Slutspel B Semifinal Kvibille BK 0 - 1 P Vallens IF 1    
14060112 sö 14/06 15:30 sö 14/06 Åbrovallen 8 F12 Slutspel B Semifinal Solängens BK 2 4 - 0 Myckleby IK/Stala    
14060413 sö 14/06 16:00 sö 14/06 Åbrovallen 1 F12 Slutspel A Semifinal Skövde KIK F03 1 1 - 4 Solängens BK 1    
14060513 sö 14/06 16:00 sö 14/06 Åbrovallen 2 F12 Slutspel A Semifinal Lerums IS 3 - 0 Vallens IF 2    
14060613 sö 14/06 16:00 sö 14/06 Åbrovallen 3 P11 Slutspel A Semifinal IF Warta 2 2 - 3 Egnahems BK    
14060713 sö 14/06 16:00 sö 14/06 Åbrovallen 4 P11 Slutspel A Semifinal Värnamo Södra FF 1 0 - 6 Stångebro United    
14060813 sö 14/06 16:00 sö 14/06 Åbrovallen 5 P12 Slutspel B Semifinal Älvängens IK 3 2 - 1 Värings GIF Väring/Tidan    
14060913 sö 14/06 16:00 sö 14/06 Åbrovallen 6 P12 Slutspel B Semifinal Lunden ÖBK 2 1 - 3 Tidaholms Gif 2    
14061013 sö 14/06 16:00 sö 14/06 Åbrovallen 7 P10 Slutspel B Semifinal Backatorp IF 2 1 - 2 P IFK Skövde FK 3    
14060113 sö 14/06 16:00 sö 14/06 Åbrovallen 8 P10 Slutspel B Semifinal Våmbs IF Vit 4 - 0 IFK Falköping Blåvit    
14060414 sö 14/06 16:30 sö 14/06 Åbrovallen 1 P11 Slutspel B Final Öjersjö IF 2 0 - 1 IFK Skövde FK 3    
14060514 sö 14/06 16:30 sö 14/06 Åbrovallen 2 F10 Slutspel A Final Skultorps IF 3 - 1 Falköpings KIK    
14060614 sö 14/06 16:30 sö 14/06 Åbrovallen 3 P12 Slutspel A Semifinal Hjulsbro IK Blå 3 - 0 FBK Karlstad 4 röd    
14060714 sö 14/06 16:30 sö 14/06 Åbrovallen 4 P12 Slutspel A Semifinal Alingsås IF Vit 1 - 0 Skultorps IF 2    
14060814 sö 14/06 16:30 sö 14/06 Åbrovallen 5 P10 Slutspel A Semifinal IFK Värnamo 0 - 3 IFK Göteborg    
14060914 sö 14/06 16:30 sö 14/06 Åbrovallen 6 P10 Slutspel A Semifinal BK Häcken  1 3 - 4 BK Häcken  2    
14061014 sö 14/06 16:30 sö 14/06 Åbrovallen 7 F12 Slutspel B Final Vallens IF 1 0 - 4 Solängens BK 2    
14060114 sö 14/06 16:30 sö 14/06 Åbrovallen 8 F10 Slutspel B Final IK Zenith Grön 3 - 1 Våmbs IF Grön    
14060415 sö 14/06 17:00 sö 14/06 Åbrovallen 1 P10 Slutspel B Final IFK Skövde FK 3 0 - 2 Våmbs IF Vit    
14060515 sö 14/06 17:00 sö 14/06 Åbrovallen 2 P12 Slutspel B Final Älvängens IK 3 1 - 2 Tidaholms Gif 2    
14060615 sö 14/06 17:00 sö 14/06 Åbrovallen 3 F12 Slutspel A Final Solängens BK 1 1 - 0 P Lerums IS    
14060715 sö 14/06 17:00 sö 14/06 Åbrovallen 4 P11 Slutspel A Final Egnahems BK 0 - 2 Stångebro United    
14060616 sö 14/06 17:30 sö 14/06 Åbrovallen 3 P12 Slutspel A Final Hjulsbro IK Blå 3 - 2 Alingsås IF Vit    
14060716 sö 14/06 17:30 sö 14/06 Åbrovallen 4 P10 Slutspel A Final IFK Göteborg 0 - 3 BK Häcken  2    
One Partner Group Gunnar Dafgård Grolls Skövde kommun Shauto Clarion Collection Majoren Quality Hotel Prisma Ortopedservice